Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 4 apr. 2017 și 23 apr. 2025.
Servicii administrative (secretariat, referent, casier, merceolog)
servicii de curatenie
servicii de curatenie
Servicii administrative (secretariat, referent, casier, merceolog)
Servicii contabile (CFP RUNOS)
Diverse servicii de reparare si intretinere
servicii de curatenie
Servicii administrative (contabil, referent, casier, merceolog)
Servicii contabile (CFP RUNOS)
[002] servicii de curatenie
[003] Diverse servicii de reparare si intretinere
[001] Servici administrative (contabil, referenti contabil, casier,merceolog)
Servici administrative (contabil, referenti contabil, casier,merceolog)
servicii de curatenie
[001] Servici administrative (referent)
[003] Diverse servicii de reparare si intretinere
[002] servicii de curatenie
[001] Servici administrative (caserie, merceolog,referent)
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30706513
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
348.139 RON
Profit net
-41.169 RON
Capitaluri proprii
-35.631 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 386.896 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 33.759 RON | 138.313 RON | 150.241 RON | 168.513 RON | 170.026 RON | 216.409 RON | 269.991 RON | 240.360 RON | 222.195 RON | 273.400 RON | 269.478 RON | 341.700 RON | 368.748 RON | 348.139 RON |
| Profit net | -20 RON | -1.188 RON | 157 RON | 1.432 RON | 80 RON | 4.520 RON | 870 RON | -3.384 RON | 6.182 RON | 1.896 RON | -5.063 RON | -5.028 RON | 4.679 RON | -41.169 RON |
| Total active |
Comparație cu 550 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 11.766 RON |
| 12.294 RON |
| 13.600 RON |
| 16.657 RON |
| 15.067 RON |
| 26.070 RON |
| 30.122 RON |
| 20.089 RON |
| 33.296 RON |
| 34.884 RON |
| 29.401 RON |
| 30.452 RON |
| 61.532 RON |
| 18.790 RON |
| Active imobilizate | 578 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 11.188 RON | 12.294 RON | 13.600 RON | 16.657 RON | 15.067 RON | 26.070 RON | 30.122 RON | 20.089 RON | 33.296 RON | 34.884 RON | 29.401 RON | 30.452 RON | 61.532 RON | 18.790 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 220 RON | -968 RON | -811 RON | 621 RON | 701 RON | 5.221 RON | 6.091 RON | 2.706 RON | 8.888 RON | 10.784 RON | 5.721 RON | 693 RON | 5.372 RON | -35.631 RON |
|---|
| Datorii totale | 11.546 RON | 13.262 RON | 14.411 RON | 16.036 RON | 14.366 RON | 20.849 RON | 24.031 RON | 17.383 RON | 24.408 RON | 24.100 RON | 23.680 RON | 29.759 RON | 56.160 RON | 54.421 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 8 | 8 | 9 | 9 | 9 | 9 | 8 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
|---|