Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30764360
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STANCIU FLORENTINA-MIHAELA
Prin: STANCIU FLORENTINA-MIHAELA
Prin: STANCIU FLORENTINA-MIHAELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
213.597 RON
Profit net
82.459 RON
Capitaluri proprii
106.459 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 489.363 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 1.056.882 RON | 671.970 RON | 1.523.971 RON | 302.500 RON | 150.726 RON | 931.014 RON | 289.999 RON | 242.669 RON | 885.681 RON | 678.233 RON | 940.488 RON | 346.278 RON | 213.597 RON |
| Profit net | -570 RON | 180.145 RON | 18.135 RON | 30.840 RON | 85.247 RON | 15.583 RON | 56.112 RON | 604.201 RON | 160.594 RON | 795.733 RON | 565.796 RON | 797.080 RON | 165.076 RON | 82.459 RON |
| Total active | 314.830 RON | 2.354.606 RON |
Comparație cu 531 firme din România cu același domeniu de activitate (CAEN 27), pentru anul 2025.
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.345.644 RON |
| 2.600.847 RON |
| 596.390 RON |
| 947.574 RON |
| 260.177 RON |
| 782.302 RON |
| 202.681 RON |
| 908.192 RON |
| 1.175.054 RON |
| 880.901 RON |
| 1.034.644 RON |
| 1.081.683 RON |
| Active imobilizate | — | 25.926 RON | 427.524 RON | 14.303 RON | 10.318 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 314.830 RON | 2.328.680 RON | 1.918.120 RON | 2.586.544 RON | 586.072 RON | 947.574 RON | 260.177 RON | 782.302 RON | 202.681 RON | 908.192 RON | 1.175.054 RON | 880.901 RON | 1.034.644 RON | 1.081.683 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 19.430 RON | 199.575 RON | 217.710 RON | 248.550 RON | 105.247 RON | 120.823 RON | 176.935 RON | 631.136 RON | 191.730 RON | 819.733 RON | 590.529 RON | 826.358 RON | 991.434 RON | 106.459 RON |
|---|
| Datorii totale | 565 RON | 2.137.454 RON | 2.127.934 RON | 2.119.077 RON | 430.448 RON | 826.751 RON | 83.242 RON | 151.166 RON | 10.951 RON | 88.459 RON | 584.525 RON | 54.543 RON | 43.210 RON | 975.224 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 10 | 9 | 7 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|