Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 4 apr. 2016 și 7 mar. 2023.
Se afișează cele mai recente 25 din 69 atribuiri.
Ciorapi dama 20 DEN
SOSETE BARBATI
Ciorapi cu chilot
SOSETE DAMA
CIORAPI
Dress dama, Sosete dama, Sosete barbati
CP.F.932 15DEN
CIORAP PANTALON 90 DEN
CP.F.932
ciorapi pantalon 50 DEN
S.B. 182114
CIORAPI FEMEI/SOSETE B-BTI
SOSETE BARBATI
CIORAPI CU CHILOT
SOSETE BARBATI
sosete femei
Fire BBC pieptanat pentru proiectul Facultatii de Inginerie, contract nr. 1075/2021, ULBS
SOSETE BUMBAC SOSETE CIORAP PANTALON 20 ciorapi pantalon 50 DEN CIORAPI FEMEI PANTALON sosete barbat
CIORAPI PANTALON 50 DEN
SOSETE 3/4
Sosete barbati+femei
Platine tricotat pentru proiect nr. 3986/2019, Universitatea "Lucian Blaga" din Sibiu
CIORAPI PANTALON 90 DENI
CIORAPI PANTALON siCIORAPI CU BANDA
sosete
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30782847
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
983.799 RON
Profit net
-837.037 RON
Capitaluri proprii
-1.138.987 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 4.141.996 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 455.649 RON | 6.737.485 RON | 6.393.376 RON | 6.548.462 RON | 6.518.437 RON | 8.040.133 RON | 7.825.894 RON | 4.766.863 RON | 5.756.449 RON | 6.685.820 RON | 6.210.977 RON | 1.354.071 RON | 983.799 RON |
| Profit net | 1.820 RON | 64.627 RON | -261.996 RON | 54.009 RON | 130.777 RON | 85.611 RON | 59.123 RON | 26.048 RON | 18.990 RON | 29.732 RON | 28.922 RON | -539.813 RON | -837.037 RON |
| Total active | 1.587.524 RON | 572.383 RON | 559.399 RON | 850.404 RON |
Comparație cu 978 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 1% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 588.108 RON |
| 1.057.880 RON |
| 606.321 RON |
| 925.380 RON |
| 1.256.772 RON |
| 1.273.977 RON |
| 1.146.170 RON |
| 288.614 RON |
| -456.733 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 221.650 RON | 58.796 RON | 58.796 RON |
|---|
| Active circulante | 1.587.524 RON | 572.383 RON | 559.399 RON | 850.404 RON | 588.108 RON | 1.057.880 RON | 606.321 RON | 925.380 RON | 1.256.772 RON | 1.273.977 RON | 924.520 RON | 229.818 RON | -515.529 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.020 RON | 66.647 RON | -195.349 RON | -141.340 RON | -10.562 RON | 75.049 RON | 134.171 RON | 160.219 RON | 179.209 RON | 208.941 RON | 237.863 RON | -301.950 RON | -1.138.987 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.585.504 RON | 505.736 RON | 754.748 RON | 991.744 RON | 598.670 RON | 982.831 RON | 472.150 RON | 765.161 RON | 1.077.563 RON | 1.065.036 RON | 908.307 RON | 590.564 RON | 682.254 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 12 | 13 | 13 | 12 | 10 | 10 | 9 | 9 | 8 | 8 | — | 7 |
|---|