Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30783834
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
685.832 RON
Profit net
-28.202 RON
Capitaluri proprii
-170.309 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 580.178 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 7.700 RON | 57.101 RON | 69.023 RON | 68.956 RON | 95.463 RON | 177.208 RON | 181.335 RON | 196.821 RON | 192.725 RON | 294.383 RON | 312.601 RON | 339.382 RON | 665.709 RON | 685.832 RON |
| Profit net | -7.934 RON | -6.757 RON | -24.354 RON | -22.552 RON | -23.344 RON | 12.330 RON | -12.179 RON | -14.052 RON | 6.439 RON | 5.537 RON | -2.679 RON | -23.435 RON | -29.326 RON | -28.202 RON |
Comparație cu 1600 firme din județul Teleorman care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 22.279 RON |
| 36.032 RON |
| 39.525 RON |
| 41.661 RON |
| 43.825 RON |
| 61.931 RON |
| 65.687 RON |
| 88.976 RON |
| 105.220 RON |
| 125.594 RON |
| 213.072 RON |
| 236.527 RON |
| 189.913 RON |
| 127.379 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 420 RON | 4.032 RON | 3.000 RON |
|---|
| Active circulante | 22.279 RON | 36.032 RON | 39.525 RON | 41.661 RON | 43.825 RON | 61.931 RON | 65.687 RON | 88.976 RON | 105.220 RON | 125.594 RON | 213.072 RON | 236.107 RON | 185.881 RON | 124.379 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -7.734 RON | -14.491 RON | -38.845 RON | -61.397 RON | -84.741 RON | -72.412 RON | -84.590 RON | -98.642 RON | -92.203 RON | -86.666 RON | -89.346 RON | -112.781 RON | -142.107 RON | -170.309 RON |
|---|
| Datorii totale | 30.013 RON | 50.523 RON | 78.370 RON | 103.058 RON | 128.566 RON | 134.343 RON | 150.277 RON | 187.618 RON | 197.423 RON | 212.260 RON | 302.418 RON | 349.308 RON | 332.020 RON | 297.688 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
|---|