Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 20 feb. 2020 și 25 mar. 2026.
Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Procurat si montat corpuri de iluminat public
Procurat si montat corpuri de iluminat public
Procurat si montat corpuri de iluminat public
Montat/demontat lumini ornamentale
Procurat si montat corpuri de iluminat public
Inlocuit lampi de iluminat stradal
Montat/demontat lumini ornamentale
Lucrari de constructii de rampe de deseuri (Rev.2)
PV: 45310000-3 Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Executie MODERNIZARE ILUMINAT PUBLIC IN COMUNA BREBENI
Contract executie lucrari Modernizare iluminat Public
DEBRANSARE INSTALATII LUMINOASE STRADALE
SERVICII MENTENANTA ILUMINAT PUBLIC
CONTRACT SERVICII MENTENANȚĂ ILUMINAT PUBLIC - PRIMĂRIA COMUNEI TĂTULEȘTI, JUDEȚUL OLT
Amenajare cu instalatii luminoase
Inlocuit retea electrica
Achizitionare lampi iluminat publi
Achizitionare si montare corpuri iluminat public
Achizitionare lampi iluminat public
Montaj ghirlande stradale simple, Comuna Tătulești, Județul Olt
Montaj ghirlande luminoase duble
Reabilitare iluminat public si extidere retea in Optasi-Magura
Reparatii instalatie electrica Scoala Gimnaziala Optasi-Magura
Modernizare retea de iluminat public in comuna Optasi-Magura
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 28 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30793714
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
4.178.657 RON
Profit net
434.705 RON
Capitaluri proprii
2.001.438 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.271.980 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.376 RON | 30.237 RON | 42.063 RON | 3.793 RON | — | 134.601 RON | 127.900 RON | 103.998 RON | 296.027 RON | 291.710 RON | 294.855 RON | 689.870 RON | 3.086.835 RON | 4.178.657 RON |
| Profit net | -4.292 RON | -12.441 RON | -1.255 RON | -4.048 RON | -62 RON | 78.539 RON | 61.596 RON | 48.591 RON | 116.814 RON | 58.478 RON | 88.582 RON | 160.020 RON | 1.259.160 RON | 434.705 RON |
| Total active | 3.074 RON |
Comparație cu 345 firme din județul Olt care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 786 RON |
| 2.266 RON |
| 1.280 RON |
| 200 RON |
| 103.753 RON |
| 119.143 RON |
| 172.714 RON |
| 290.387 RON |
| 349.420 RON |
| 192.172 RON |
| 1.547.291 RON |
| 2.425.503 RON |
| 4.531.607 RON |
| Active imobilizate | 639 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 26.681 RON | 19.566 RON | 609.817 RON | 504.334 RON | 1.645.854 RON |
|---|
| Active circulante | 2.435 RON | 786 RON | 2.266 RON | 1.280 RON | 200 RON | 103.753 RON | 119.143 RON | 172.714 RON | 290.387 RON | 322.739 RON | 172.606 RON | 937.474 RON | 1.921.169 RON | 2.885.753 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -4.092 RON | -16.534 RON | -17.788 RON | -21.836 RON | -21.898 RON | 56.641 RON | 118.237 RON | 166.828 RON | 283.643 RON | 342.121 RON | 147.554 RON | 307.573 RON | 1.566.733 RON | 2.001.438 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.166 RON | 17.320 RON | 20.054 RON | 23.116 RON | 22.098 RON | 47.112 RON | 906 RON | 5.886 RON | 6.744 RON | 7.299 RON | 44.618 RON | 779.015 RON | 592.303 RON | 2.413.899 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | — | 3 | 4 | 4 | 5 |
|---|