Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 7 apr. 2017 și 4 oct. 2019.
Servicii de organizare de evenimente
Achizitii servicii artistice pentru solist muzica usoara
Achizitii servicii artisitice Recital sustinut de artista Andra ,durata recital 60 de minute
Servicii artistice
Servicii artistice
prestatii artistice
Recital sustinut de artista Antonia, durata recital 40' + band si dansatori, la Zilele Orasuui SEINI
servicii artistice
servicii artistice
Recital sustinut de Andreea Balan & Band
Cocert sustinut de Formatia Holograf la Seini in data de 16.07.2017 pe o durata de 60 de minute
Recital sustinut de artistul Vali Vijelie
Achizitie servicii artistice Connect R
Achizitie servicii artistice
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30808297
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-31.
Cifră de afaceri
275.525 RON
Profit net
16.823 RON
Capitaluri proprii
17.063 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 92.067 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 124.307 RON | 197.164 RON | 216.817 RON | 210.622 RON | 216.242 RON | 217.833 RON | 271.282 RON | 9.050 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 239.743 RON | 275.525 RON |
| Profit net | 29.033 RON | 4.410 RON | 23.063 RON | -442 RON | 67.354 RON | 18.818 RON | 39.240 RON | -3.873 RON | -876 RON | -2.887 RON | 0 RON | -965 RON | 29.791 RON | 16.823 RON |
| Total active | 62.418 RON |
Comparație cu 455 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 4.650 RON |
| 23.803 RON |
| 482 RON |
| 85.607 RON |
| 51.799 RON |
| 50.276 RON |
| 14.220 RON |
| 10.851 RON |
| 6.606 RON |
| 6.606 RON |
| 6.606 RON |
| 34.258 RON |
| 23.454 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.549 RON | 2.099 RON |
|---|
| Active circulante | 62.418 RON | 4.650 RON | 23.803 RON | 482 RON | 85.607 RON | 51.799 RON | 50.276 RON | 14.220 RON | 10.851 RON | 6.606 RON | 6.606 RON | 6.606 RON | 31.709 RON | 21.355 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 29.233 RON | 4.650 RON | 23.303 RON | -202 RON | 67.152 RON | 19.058 RON | 39.480 RON | -3.633 RON | -4.509 RON | -7.396 RON | -7.396 RON | -8.361 RON | 21.431 RON | 17.063 RON |
|---|
| Datorii totale | 33.185 RON | 0 RON | 500 RON | 684 RON | 18.455 RON | 32.741 RON | 10.796 RON | 17.853 RON | 15.360 RON | 14.002 RON | 14.002 RON | 14.967 RON | 13.045 RON | 6.392 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|