Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 29 nov. 2016 și 11 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 57 atribuiri.
achizitii mater
SIR LUMINOS SL20 CW-WW CU FLASH, ILUMINAT FESTIV PARC STR. CHIMIEI
SIR LUMINOS 20M 200 LED-URI CU FLASH, TURTURI 8X0,8M CU LED SI FLASH PROF, TUB CU LED PLAT 100M/ROLA
COLIER PVC 150X3,5 100 BUC/SET, SET ALIMENTARE TUB LUMINOS PLAT CU LED, ET ALIMENTARE FURTUN CU LED
SIR LUMINOS 20M 200 LED-URI
INCHIRIERE ORNAMENTE DE ILUMINAT FESTIV SI MONTAT/DEMONATAT INCLUS IN PRET
ACHIZITIE DECORATIUNI ILUMINAT FESTIV 2025-2026
Produse luminoase de sarbatorile de Craciun
achizitii materiale
Siruri luminoase - iluminat festiv iarna
PACHET INCHIRIERE ILUMINAT FESTIV, OR. DARMANESTI, JUD. BACAU
Furnizare materiale
Pachet accesorii iluminat festiv
FURNIZARE SI MONTARE PANOURI LUMINOASE
ACHIZITII ORNAMENTE CRACIUN
LUCRARI DE MENTENANTA ILUMINAT PUBLIC COMUNA BERESTI-TAZLAU
DECORATRIUNI SARBATORI
LUCRARI DE MENTENANTA ILUMINAT PUBLIC COMUNA BERESTI-TAZLAU
LUCRARI DE MENTENANTA ILUMINAT PUBLIC
LUCRARI DE PROCURARE,I MONARE SI DEMONTARE ILUMINAT FESTIV COMUNA BERESTI-TAZLAU
FURNIZARE PERDELE LUMINOASE
MATERIALE PENTRU ORNAT FESTIV
SERVICII DE MONTARE SI DEMONTARE ILUMINAT FESTIV
LUCRARI DE MENTENANTA ILUMINAT PUBLIC COMUNA BERESTI-TAZLAU
PACHET DECORATIUNI SARBATORI DE IARNA
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30832970
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TIMARU MIHAELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
230.498 RON
Profit net
33.928 RON
Capitaluri proprii
309.500 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 326.229 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 62.346 RON | 133.453 RON | 33.957 RON | 145.123 RON | 97.075 RON | 201.665 RON | 337.194 RON | 518.322 RON | 520.669 RON | 277.152 RON | 146.401 RON | 106.728 RON | 273.369 RON | 230.498 RON |
| Profit net | 169 RON | 4.041 RON | -49.965 RON | 53.746 RON | 1.104 RON | 2.150 RON | 47.029 RON | 152.630 RON | 138.150 RON | 94.852 RON | 48.056 RON | 13.792 RON | 102.926 RON | 33.928 RON |
| Total active | 78.136 RON | 190.594 RON |
Comparație cu 2756 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 108.646 RON |
| 191.718 RON |
| 173.792 RON |
| 232.531 RON |
| 426.204 RON |
| 568.803 RON |
| 575.285 RON |
| 517.447 RON |
| 385.935 RON |
| 430.009 RON |
| 561.258 RON |
| 521.080 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 5.674 RON | 4.235 RON | 2.796 RON | 1.357 RON | — | — | — | 52.878 RON | 52.878 RON | — | — |
|---|
| Active circulante | 78.136 RON | 190.594 RON | 108.646 RON | 186.044 RON | 169.557 RON | 229.735 RON | 424.847 RON | 568.803 RON | 575.285 RON | 517.447 RON | 333.057 RON | 377.131 RON | 561.258 RON | 521.080 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 369 RON | 4.410 RON | -48.618 RON | 5.128 RON | 6.232 RON | 31.462 RON | 78.491 RON | 231.122 RON | 369.272 RON | 343.071 RON | 233.232 RON | 247.024 RON | 275.571 RON | 309.500 RON |
|---|
| Datorii totale | 77.767 RON | 186.184 RON | 157.264 RON | 186.590 RON | 167.560 RON | 201.069 RON | 347.713 RON | 337.681 RON | 206.013 RON | 174.376 RON | 152.703 RON | 182.985 RON | 285.687 RON | 211.580 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 |
|---|