Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 18 mai 2017 și 31 oct. 2018.
Servicii de organizare evenimente culturale
servicii de organizare de evenimente culturale
Servicii de organizare evenimente
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/30892262
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
904.470 RON
Profit net
547.473 RON
Capitaluri proprii
577.737 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 728.921 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|
Comparație cu 120 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 79), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 41.922 RON | 39.350 RON | 102.294 RON | 132.620 RON | 202.753 RON | 263.375 RON | 296.289 RON | 102.440 RON | 113.615 RON | 357.065 RON | 805.939 RON | 654.480 RON | 904.470 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -55 RON | 11.505 RON | 12.828 RON | 5.338 RON | 36.231 RON | 78.927 RON | 91.805 RON | 67.555 RON | 39.434 RON | 198.432 RON | 344.511 RON | 524.610 RON | 111.718 RON | 547.473 RON |
| Total active | 745 RON | 55.695 RON | 78.938 RON | 200.151 RON | 201.196 RON | 311.459 RON | 1.165.227 RON | 950.869 RON | 1.104.038 RON | 1.295.600 RON | 1.066.722 RON | 1.873.347 RON | 2.422.376 RON | 1.518.413 RON |
| Active imobilizate | 487 RON | — | — | 52 RON | 0 RON | — | — | — | 7.105 RON | 4.211 RON | 1.318 RON | — | 3.543 RON | 182.975 RON |
| Active circulante | 258 RON | 55.695 RON | 78.938 RON | 200.099 RON | 201.196 RON | 311.459 RON | 1.165.227 RON | 950.869 RON | 1.096.933 RON | 1.291.389 RON | 1.065.404 RON | 1.873.347 RON | 2.418.833 RON | 1.335.438 RON |
| Capitaluri proprii | 145 RON | 11.650 RON | 24.478 RON | 29.816 RON | 66.047 RON | 144.974 RON | 229.727 RON | 322.303 RON | 361.737 RON | 557.688 RON | 366.024 RON | 846.206 RON | 392.346 RON | 577.737 RON |
| Datorii totale | 600 RON | 44.045 RON | 54.460 RON | 170.335 RON | 135.676 RON | 166.972 RON | 935.246 RON | 628.566 RON | 697.858 RON | 737.912 RON | 700.698 RON | 1.027.141 RON | 2.030.362 RON | 941.690 RON |
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |