Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30948398
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: BEKE SZABO ISTVAN
Prin: BEKE SZABO ISTVAN
Prin: BEKE SZABO ISTVAN
Prin: BEKE-SZABO ERIKA-CSILLA
Prin: BEKE SZABO ISTVAN
Prin: BEKE-SZABO ERIKA-CSILLA
Prin: BEKE-SZABO ERIKA-CSILLA
Prin: BEKE SZABO ISTVAN
Prin: BEKE SZABO ISTVAN
Prin: BEKE SZABO ISTVAN
Prin: BEKE SZABO ISTVAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
65.694 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
19.284 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 170.131 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 214.000 RON | 187.399 RON | 200.654 RON | 208.336 RON | 215.587 RON | 179.569 RON | 275.790 RON | 4.147 RON | 54.889 RON | 239.978 RON | 286.672 RON | 291.805 RON | 65.694 RON | — |
| Profit net | 206.457 RON | 149.766 RON | 265.405 RON | 284.111 RON | 149.847 RON | 132.780 RON | 246.668 RON | -3.934 RON | 53.297 RON | 187.819 RON | 222.495 RON | 174.066 RON | 26.783 RON | 0 RON |
| Total active | 215.877 RON | 359.376 RON |
Comparație cu 164 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 79), pentru anul 2024.
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 627.157 RON |
| 907.607 RON |
| 151.837 RON |
| 135.761 RON |
| 251.841 RON |
| 11.586 RON |
| 80.653 RON |
| 316.221 RON |
| 297.130 RON |
| 249.457 RON |
| 63.230 RON |
| 19.969 RON |
| Active imobilizate | 763 RON | 763 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 215.114 RON | 358.613 RON | 627.157 RON | 907.607 RON | 151.837 RON | 135.761 RON | 251.841 RON | 11.586 RON | 80.653 RON | 316.221 RON | 297.130 RON | 249.457 RON | 63.230 RON | 19.969 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 206.657 RON | 356.423 RON | 621.828 RON | 905.939 RON | 151.519 RON | 134.497 RON | 246.872 RON | 11.033 RON | 64.329 RON | 252.148 RON | 224.643 RON | 176.214 RON | 59.285 RON | 19.284 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.220 RON | 2.953 RON | 5.329 RON | 1.668 RON | 318 RON | 1.264 RON | 4.969 RON | 553 RON | 16.324 RON | 64.073 RON | 72.487 RON | 73.243 RON | 3.945 RON | 685 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | 0 | 1 | 1 | 0 |
|---|