Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/30954888
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-12.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: FÎNTÎNAR VALENTIN-IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
401.814 RON
Profit net
2.421 RON
Capitaluri proprii
-87.176 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 490.288 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|
Comparație cu 1960 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 124.440 RON | 213.060 RON | 197.918 RON | 290.433 RON | 262.279 RON | 259.223 RON | 243.106 RON | 244.554 RON | 311.919 RON | 496.137 RON | 403.335 RON | 463.630 RON | 401.814 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -362 RON | -16.468 RON | -7.930 RON | -14.177 RON | 2.971 RON | -21.880 RON | -52.620 RON | -51.554 RON | 62.658 RON | 8.969 RON | 5.823 RON | -14.070 RON | 8.843 RON | 2.421 RON |
| Total active | 6.946 RON | 67.234 RON | 46.582 RON | 82.842 RON | 60.904 RON | 61.615 RON | 19.594 RON | -6.728 RON | 51.032 RON | 97.107 RON | 18.993 RON | 85.223 RON | 74.115 RON | 30.456 RON |
| Active circulante | 6.946 RON | 67.234 RON | 46.582 RON | 82.842 RON | 60.904 RON | 61.615 RON | 19.594 RON | -6.728 RON | 51.032 RON | 97.107 RON | 18.993 RON | 85.223 RON | 74.115 RON | 30.456 RON |
| Capitaluri proprii | -162 RON | -16.630 RON | -24.560 RON | -38.737 RON | -35.766 RON | -57.646 RON | -110.265 RON | -161.819 RON | -99.161 RON | -90.193 RON | -84.369 RON | -98.440 RON | -89.597 RON | -87.176 RON |
| Datorii totale | 7.108 RON | 83.864 RON | 71.142 RON | 121.579 RON | 96.670 RON | 119.261 RON | 129.859 RON | 155.091 RON | 150.193 RON | 187.300 RON | 103.362 RON | 183.663 RON | 163.712 RON | 117.632 RON |
| Număr mediu salariați | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | — | 1 |