Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30975180
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BUZILĂ NARCIS-VASILE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
421.363 RON
Profit net
64.192 RON
Capitaluri proprii
253.809 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 488.978 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 40.900 RON | 120.506 RON | 127.568 RON | 219.550 RON | 217.273 RON | 197.706 RON | 279.895 RON | 254.225 RON | 343.759 RON | 330.183 RON | 419.133 RON | 445.950 RON | 421.363 RON |
| Profit net | -81 RON | 17.454 RON | 49.075 RON | 35.140 RON | 159.417 RON | 145.494 RON | 121.601 RON | 180.196 RON | 183.301 RON | 121.725 RON | 91.365 RON | 115.708 RON | 64.276 RON | 64.192 RON |
| Total active | 493 RON | 20.014 RON |
Comparație cu 394 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 69.985 RON |
| 106.859 RON |
| 201.207 RON |
| 274.891 RON |
| 345.488 RON |
| 527.062 RON |
| 705.571 RON |
| 916.036 RON |
| 708.985 RON |
| 755.913 RON |
| 606.021 RON |
| 408.574 RON |
| Active imobilizate | 493 RON | — | — | — | — | — | — | — | 53.555 RON | 246.228 RON | 208.338 RON | 271.814 RON | 150.668 RON | 98.231 RON |
|---|
| Active circulante | — | 20.014 RON | 69.985 RON | 106.859 RON | 201.207 RON | 274.891 RON | 345.488 RON | 527.062 RON | 652.016 RON | 669.808 RON | 500.647 RON | 484.099 RON | 455.353 RON | 310.343 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 119 RON | 17.573 RON | 66.648 RON | 101.788 RON | 196.205 RON | 271.698 RON | 343.500 RON | 518.996 RON | 702.297 RON | 824.032 RON | 615.397 RON | 525.955 RON | 390.231 RON | 253.809 RON |
|---|
| Datorii totale | 374 RON | 2.441 RON | 3.337 RON | 5.071 RON | 5.002 RON | 3.193 RON | 1.988 RON | 8.066 RON | 3.274 RON | 92.004 RON | 93.588 RON | 229.958 RON | 215.790 RON | 154.765 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|