Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 2 dec. 2021 și 25 iun. 2026.
Jaluzele PNRAS
Jaluzele verticale biblioteca si sala multimedia PNRAS
Jaluzele verticale cauciucate
Achizitie jaluzele verticale.
Jaluzele tip rulou cu material opac
Achizitie jaluzele verticale.
achizitie directa
jaluzele verticale
Materiale de construcții - placi tavan casetat
Achiziție jaluzele verticale
Jaluzele
jaluzele
Achizitie jaluzele verticale
JALUZELE VERTICALE SI RULOURI
Usa si geam termopan la sediul primariei cu montaj inclus conform anunt 25532
Usi termopan la Scoala Generala din sat Cipău, cu montaj inclus
Jaluzele - SVSU
Geamuri si usi PVC - SVSU
Jaluzele rulouri tip zebra - GPP Iernut
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30978607
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
217.353 RON
Profit net
-49.814 RON
Capitaluri proprii
-238.271 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 223.391 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 24.482 RON | 48.361 RON | 45.702 RON | 44.774 RON | 62.621 RON | 51.736 RON | 87.765 RON | 72.343 RON | 128.527 RON | 115.381 RON | 242.218 RON | 217.446 RON | 217.353 RON |
| Profit net | -36 RON | -2.977 RON | 17.987 RON | -4.723 RON | -23.994 RON | -30.654 RON | -23.973 RON | 1.799 RON | -60.596 RON | -77.701 RON | 2.130 RON | 531 RON | 13.552 RON | -49.814 RON |
| Total active |
Comparație cu 370 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 164 RON |
| 9.050 RON |
| 34.516 RON |
| 32.507 RON |
| 11.860 RON |
| 35.452 RON |
| 27.233 RON |
| 70.721 RON |
| 82.564 RON |
| 167.081 RON |
| 182.712 RON |
| 210.122 RON |
| 197.489 RON |
| 250.507 RON |
| Active imobilizate | — | 836 RON | 836 RON | 836 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 164 RON | 8.214 RON | 33.680 RON | 31.671 RON | 11.860 RON | 35.452 RON | 27.233 RON | 70.721 RON | 82.564 RON | 167.081 RON | 182.712 RON | 210.122 RON | 197.489 RON | 250.507 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 164 RON | -2.813 RON | 15.174 RON | 10.451 RON | -13.543 RON | -44.197 RON | -68.170 RON | -66.371 RON | -126.967 RON | -204.668 RON | -202.538 RON | -202.008 RON | -188.456 RON | -238.271 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 11.863 RON | 19.342 RON | 22.056 RON | 25.403 RON | 79.649 RON | 95.403 RON | 137.092 RON | 209.531 RON | 371.749 RON | 385.250 RON | 412.130 RON | 385.945 RON | 488.778 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 |
|---|