Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31017703
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ORBÁN LÁSZLÓ
Prin: ORBÁN LÁSZLÓ
Prin: ORBÁN LÁSZLÓ
Prin: ORBÁN LÁSZLÓ
Prin: ORBÁN LÁSZLÓ
Prin: ORBÁN LÁSZLÓ
Prin: ORBÁN LÁSZLÓ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
64.181 RON
Profit net
5.406 RON
Capitaluri proprii
6.591 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 13.232 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 52.909 RON | 56.551 RON | 22.146 RON | 22.000 RON | 7.769 RON | 500 RON | — | 6.600 RON | 8.280 RON | 9.200 RON | 12.800 RON | 8.110 RON | 64.181 RON |
| Profit net | 16.072 RON | 22.708 RON | 704 RON | -9.622 RON | -19.482 RON | -9.668 RON | -4.980 RON | -376 RON | -1.383 RON | -545 RON | 1.156 RON | 6.401 RON | 5.406 RON |
| Total active | 16.672 RON | 39.843 RON | 40.019 RON | 31.059 RON |
Comparație cu 178 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 10.915 RON |
| 6.762 RON |
| 2.873 RON |
| 1.539 RON |
| 967 RON |
| 1.414 RON |
| 903 RON |
| 7.896 RON |
| 12.344 RON |
| Active imobilizate | 70 RON | — | — | 13.472 RON | 9.882 RON | 6.292 RON | — | — | — | — | — | — | 4.265 RON |
|---|
| Active circulante | 16.602 RON | 39.843 RON | 40.019 RON | 17.587 RON | 1.033 RON | 470 RON | 2.873 RON | 1.539 RON | 967 RON | 1.414 RON | 903 RON | 7.896 RON | 8.079 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 16.272 RON | 38.980 RON | 39.684 RON | 30.062 RON | 10.580 RON | 912 RON | -4.068 RON | -4.444 RON | -5.827 RON | -6.372 RON | -5.216 RON | 1.185 RON | 6.591 RON |
|---|
| Datorii totale | 400 RON | 863 RON | 335 RON | 997 RON | 335 RON | 5.850 RON | 6.941 RON | 5.983 RON | 6.794 RON | 7.786 RON | 6.119 RON | 6.711 RON | 12.753 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 |
|---|