Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31029775
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
36.991 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-140.605 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 145.147 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 16.732 RON | 23.743 RON | 46.417 RON | 37.780 RON | 126.964 RON | 120.157 RON | 190.517 RON | 36.991 RON | — | — | — | — | — |
| Profit net | -959 RON | -32.739 RON | -28.224 RON | -20.996 RON | -16.944 RON | -11.169 RON | -19.539 RON | 25.964 RON | 3.051 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | -39.490 RON | 0 RON |
| Total active | 2.610 RON |
Comparație cu 12 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 92), pentru anul 2020.
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 12.287 RON |
| 21.829 RON |
| 12.871 RON |
| 13.560 RON |
| 32.733 RON |
| 30.872 RON |
| 22.223 RON |
| 58.335 RON |
| 58.335 RON |
| 57.517 RON |
| 40.420 RON |
| — |
| 30.390 RON |
| Active circulante | 2.610 RON | 12.287 RON | 21.829 RON | 12.871 RON | 13.560 RON | 32.733 RON | 30.872 RON | 22.223 RON | 58.335 RON | 58.335 RON | 57.517 RON | 40.420 RON | — | 30.390 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -759 RON | -33.498 RON | -61.722 RON | -82.518 RON | -99.662 RON | -110.831 RON | -130.370 RON | -104.406 RON | -101.355 RON | -101.355 RON | -101.355 RON | -101.155 RON | -140.645 RON | -140.605 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.369 RON | 45.785 RON | 83.551 RON | 95.389 RON | 113.222 RON | 143.564 RON | 161.242 RON | 126.629 RON | 159.690 RON | 159.690 RON | 158.872 RON | 141.575 RON | 140.645 RON | 170.995 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 2 | — | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 0 | — | — | — | — |
|---|