Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31112446
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
8.599 RON
Profit net
-700 RON
Capitaluri proprii
3.033 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2019 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 420.489 RON | 322.556 RON | 423.153 RON | 6.580 RON | 38.408 RON | 8.599 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Profit net | 69.010 RON | 9.302 RON | 113.586 RON | -55.246 RON | 21.635 RON | -33.095 RON | -4.219 RON | -2.368 RON | -1.201 RON | -2.815 RON | -1.400 RON | 3.386 RON | -700 RON |
| Total active | 174.188 RON | 443.607 RON | 259.705 RON | 215.281 RON |
Comparație cu 40 firme din județul Giurgiu care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2018.
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 208.061 RON |
| 170.508 RON |
| 166.940 RON |
| 164.472 RON |
| 163.722 RON |
| 156.611 RON |
| 51.211 RON |
| 3.733 RON |
| 3.033 RON |
| Active imobilizate | 2.366 RON | 6.463 RON | 2.760 RON | 688 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 171.822 RON | 437.144 RON | 256.945 RON | 214.593 RON | 208.061 RON | 170.508 RON | 166.940 RON | 164.472 RON | 163.722 RON | 156.611 RON | 51.211 RON | 3.733 RON | 3.033 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 69.210 RON | 78.512 RON | 192.099 RON | 136.852 RON | 158.487 RON | 125.392 RON | 121.174 RON | 118.806 RON | 117.605 RON | 114.790 RON | 347 RON | 3.733 RON | 3.033 RON |
|---|
| Datorii totale | 104.978 RON | 365.095 RON | 67.606 RON | 78.429 RON | 49.574 RON | 46.316 RON | 46.966 RON | 46.866 RON | 47.517 RON | 41.821 RON | 50.864 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
|---|