Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/3113403
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: IONICĂ MARIN
Prin: IONICĂ MARIN
Prin: IONICĂ MARIN
Prin: IONICĂ MARIN
Prin: IONICĂ MARIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
92.524 RON
Profit net
-8.492 RON
Capitaluri proprii
30.279 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 133.529 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 2650 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2021.
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 28% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 97.576 RON | 107.519 RON | 77.282 RON | 87.580 RON | 143.845 RON | 145.194 RON | 191.506 RON | 218.789 RON | 212.829 RON | 103.845 RON | 110.423 RON | 66.986 RON | 92.524 RON | — | — | — | — |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -5.540 RON | -882 RON | -4.218 RON | -5.346 RON | -2.093 RON | 2.660 RON | 19.989 RON | 20.555 RON | 5.276 RON | -25.205 RON | -39.352 RON | 33.216 RON | 53.325 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | -8.492 RON |
| Total active | 2.908 RON | 1.987 RON | 854 RON | 402 RON | 998 RON | 13.090 RON | 16.015 RON | 48.433 RON | 59.865 RON | 25.955 RON | 5.107 RON | 742 RON | 41.079 RON | 40.464 RON | 40.464 RON | 40.464 RON | 35.355 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 2.908 RON | 1.987 RON | 854 RON | 402 RON | 998 RON | 13.090 RON | 16.015 RON | 48.433 RON | 59.865 RON | 25.955 RON | 5.107 RON | 742 RON | 41.079 RON | 40.464 RON | 40.464 RON | 40.464 RON | 35.355 RON |
| Capitaluri proprii | -19.154 RON | -20.037 RON | -24.255 RON | -29.601 RON | -31.694 RON | -29.034 RON | -9.045 RON | 11.510 RON | 16.786 RON | -8.419 RON | -47.771 RON | -14.554 RON | 38.770 RON | 38.771 RON | 38.771 RON | 38.771 RON | 30.279 RON |
| Datorii totale | 22.062 RON | 22.024 RON | 25.109 RON | 30.003 RON | 32.692 RON | 42.124 RON | 25.060 RON | 36.923 RON | 43.079 RON | 34.374 RON | 52.878 RON | 15.296 RON | 2.309 RON | 1.693 RON | 1.693 RON | 1.693 RON | 5.076 RON |
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | — | — | — | — |