Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31194624
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ANTON MARIA-MAGDALENA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
251.659 RON
Profit net
118.793 RON
Capitaluri proprii
119.033 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 260.986 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 13.233 RON | 107.453 RON | 118.477 RON | 138.993 RON | 105.829 RON | 148.794 RON | 167.656 RON | 177.878 RON | 177.803 RON | 208.042 RON | 208.305 RON | 214.945 RON | 251.659 RON |
| Profit net | 8.645 RON | 69.672 RON | 81.883 RON | 100.560 RON | 65.227 RON | 99.930 RON | 118.184 RON | 124.355 RON | 113.953 RON | 150.857 RON | 72.913 RON | 85.511 RON | 118.793 RON |
| Total active | 10.640 RON | 80.858 RON | 98.385 RON | 121.162 RON | 90.294 RON |
Comparație cu 214 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 66), pentru anul 2025.
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 57.314 RON |
| 62.155 RON |
| 150.748 RON |
| 149.158 RON |
| 161.432 RON |
| 93.825 RON |
| 164.908 RON |
| 217.287 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 7.683 RON | 4.581 RON |
|---|
| Active circulante | 10.640 RON | 80.858 RON | 98.385 RON | 121.162 RON | 90.294 RON | 57.314 RON | 62.155 RON | 150.748 RON | 149.158 RON | 161.432 RON | 93.825 RON | 157.225 RON | 212.706 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 8.645 RON | 78.517 RON | 95.399 RON | 109.959 RON | 80.586 RON | 51.515 RON | 52.699 RON | 141.054 RON | 135.007 RON | 151.259 RON | 73.153 RON | 85.751 RON | 119.033 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.995 RON | 2.341 RON | 2.986 RON | 11.203 RON | 9.708 RON | 5.799 RON | 9.456 RON | 9.694 RON | 14.151 RON | 10.173 RON | 20.672 RON | 79.157 RON | 98.254 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
|---|