Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 10 iul. 2017 și 15 iun. 2026.
INDICATOR STRADAL INDIVIDUAL
INDICATOR STRADAL
SERVCII CONSULTANTA PROIECT - INFIINTARE ECHIPA COMUNITARA INTEGRATA
Stalpi indicatori
Stalpi indicatori
Panouri gard
Montaj gard
Montaj gard prefabricat
Achizitie gard prefabricat
Achizitie gard prefabricat
Montaj gard prefabricat
Elemente pentru garduri
Gard prefabricat din beton -elemente pentru garduri
Elemente pentru garduri -
GARD DE IMPREJMUIRE LA CENTRU DE ZI PENTRU BATRANI
Elemente pentru garduri inclusiv montarea.
Garduri prefabricate din beton
Garduri prefabricate din beton
Garduri prefabricate din beton
Garduri prefabricate din beton armat
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 30 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31247478
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: POP MĂDĂLINA
Prin: POP MĂDĂLINA
Prin: POP MĂDĂLINA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
53.630 RON
Profit net
13.098 RON
Capitaluri proprii
96.084 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 48.284 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 125.847 RON | 89.829 RON | — | 4.400 RON | 38.848 RON | 35.642 RON | 1.500 RON | 99.458 RON | 81.920 RON | 19.988 RON | 121.705 RON | 34.350 RON | 53.630 RON |
| Profit net | 60.900 RON | -24.067 RON | -22.798 RON | 3.065 RON | 21.523 RON | 16.350 RON | 519 RON | 74.466 RON | 44.805 RON | -9.316 RON | 53.907 RON | -12.593 RON | 13.098 RON |
| Total active | 75.655 RON | 78.678 RON | 46.432 RON | 51.629 RON |
Comparație cu 48 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 23), pentru anul 2025.
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 26.108 RON |
| 20.652 RON |
| 3.908 RON |
| 84.538 RON |
| 137.192 RON |
| 111.194 RON |
| 155.007 RON |
| 133.870 RON |
| 130.277 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 5.717 RON | 4.257 RON |
|---|
| Active circulante | 75.655 RON | 78.678 RON | 46.432 RON | 51.629 RON | 26.108 RON | 20.652 RON | 3.908 RON | 84.538 RON | 137.192 RON | 111.194 RON | 155.007 RON | 128.153 RON | 126.020 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 61.100 RON | 37.033 RON | 14.235 RON | 17.300 RON | 24.823 RON | 19.690 RON | 3.859 RON | 78.325 RON | 123.130 RON | 96.536 RON | 128.704 RON | 111.762 RON | 96.084 RON |
|---|
| Datorii totale | 14.555 RON | 41.645 RON | 32.197 RON | 34.329 RON | 1.285 RON | 962 RON | 49 RON | 6.213 RON | 14.062 RON | 14.658 RON | 26.303 RON | 22.108 RON | 34.193 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 1 | — | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 |
|---|