Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 17 oct. 2025 și 15 ian. 2026.
Inchiriere de vehicule industriale cu sofer (Rev.2)
Inchiriere de vehicule industriale cu sofer (Rev.2)
Inchiriere de vehicule industriale cu sofer (Rev.2)
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31252474
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.741.218 RON
Profit net
-129.483 RON
Capitaluri proprii
882.353 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.552.132 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 201.000 RON | 217.000 RON | 215.000 RON | 219.500 RON | 35.000 RON | 290.000 RON | 295.000 RON | 295.000 RON | 305.000 RON | 344.812 RON | 1.024.877 RON | 2.524.553 RON | 1.741.218 RON |
| Profit net | 172.950 RON | 183.356 RON | 148.631 RON | 201.792 RON | 28.818 RON | 276.083 RON | 272.723 RON | 284.185 RON | 289.751 RON | 153.668 RON | 182.507 RON | 583.981 RON | -129.483 RON |
| Total active | 173.450 RON | 356.506 RON | 507.549 RON | 257.678 RON |
Comparație cu 546 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2025.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 122.016 RON |
| 312.655 RON |
| 303.625 RON |
| 388.933 RON |
| 293.243 RON |
| 744.903 RON |
| 1.383.095 RON |
| 2.361.283 RON |
| 1.778.764 RON |
| Active imobilizate | 311 RON | 44 RON | — | — | — | — | — | — | — | 600.195 RON | 962.360 RON | 1.480.142 RON | 1.123.124 RON |
|---|
| Active circulante | 173.139 RON | 356.462 RON | 507.549 RON | 257.678 RON | 122.016 RON | 312.655 RON | 303.625 RON | 388.933 RON | 293.243 RON | 144.708 RON | 420.735 RON | 881.141 RON | 655.640 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 173.150 RON | 356.506 RON | 505.137 RON | 202.032 RON | 29.058 RON | 305.141 RON | 301.781 RON | 284.425 RON | 289.991 RON | 443.659 RON | 626.166 RON | 1.210.147 RON | 882.353 RON |
|---|
| Datorii totale | 300 RON | 0 RON | 2.412 RON | 55.646 RON | 92.958 RON | 7.514 RON | 1.844 RON | 104.508 RON | 3.252 RON | 301.244 RON | 757.130 RON | 1.152.664 RON | 897.980 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2 | 3 | 5 | 6 |
|---|