Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
UC

URAYANS CONSTRUCT SRL

Municipiul Huși, Vaslui
ActivăProfil nerevendicat
CUI
31261804
Nr. reg.
J37/62/2013
Înființată
21/02/2013
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4120

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

2,4 mil. RON

2025

Profit net

60,7 K RON

2025

Angajați

5

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2013-03-12

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 21/02/2013

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. CALEA BASARABIEI, Nr. 86, CP 735100, Municipiul Huși, Vaslui, Romania
Telefon
0728943050
Cod poștal
735100
Data înregistrării
21/02/2013

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/31261804

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei URAYANS CONSTRUCT SRL este 31261804.

URAYANS CONSTRUCT SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J37/62/2013, din data de 21/02/2013.

URAYANS CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. CALEA BASARABIEI, Nr. 86, CP 735100, Municipiul Huși, Vaslui, România.

Activitatea principală este CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Nu, URAYANS CONSTRUCT SRL nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, URAYANS CONSTRUCT SRL este activă.

În 2025, URAYANS CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.438.657 RON, cu 5 angajați.

Companii similare

QUICK SILVER CONSTRUCT S.R.L.
Municipiul Vaslui
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MAC-SINED SRL
Municipiul Bârlad
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
OLIADI PROFIRE CONSTRUCT S.R.L.
Sat Bălteni, Comuna Bălteni
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MARCEL DE NISSA S.R.L.
Sat Fedeşti, Comuna Şuletea
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PETRACHE TEAM BAU EISENFLECHTEREI S.R.L.
Sat Micleşti, Comuna Micleşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
FRANCE C&I CONCEPT S.R.L.
Municipiul Vaslui
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TRUST FRANCESCA S.R.L.
Sat Bădeana, Comuna Tutova
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
NOALES PAV SRL
Municipiul Bârlad
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
QUICK SILVER CONSTRUCT S.R.L.Municipiul VasluiVasluiLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
MAC-SINED SRLMunicipiul BârladVasluiLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
OLIADI PROFIRE CONSTRUCT S.R.L.Sat Bălteni, Comuna BălteniVasluiLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
MARCEL DE NISSA S.R.L.Sat Fedeşti, Comuna ŞuleteaVasluiLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
PETRACHE TEAM BAU EISENFLECHTEREI S.R.L.Sat Micleşti, Comuna MicleştiVasluiLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
FRANCE C&I CONCEPT S.R.L.Municipiul VasluiVasluiLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
TRUST FRANCESCA S.R.L.Sat Bădeana, Comuna TutovaVasluiLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
NOALES PAV SRLMunicipiul BârladVasluiLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Contact

0728943050

Str. CALEA BASARABIEI, Nr. 86, CP 735100 · Municipiul Huși, Vaslui

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
2.438.657 RON−35%
Profit net
60.653 RON−89%
Angajați
5
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
12 mar. 2013

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Vaslui
  • Firme din Huși
  • Firme cu același domeniu: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

  • Cifra de afaceri a scăzut cu 35% în 2025
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 89% din active

Cifră de afaceri

2.438.657 RON

-35,0%

Profit net

60.653 RON

-88,6%

Capitaluri proprii

234.194 RON

-69,0%

Număr mediu salariați

5

66,7%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.231.688 RON

40din 100Risc ridicat — clasa C

Cum a fost calculat

  • LichiditateAcceptabilă14/25
  • CapitalizareSlabă5/25
  • ProfitabilitateAcceptabilă15/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
1,12

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,12

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
88,9 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
2,5 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
2,3 %
Cifră de afaceri / salariat
487.731 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201320142015201620172018201920202021202220232024

Comparație cu 459 firme din județul Vaslui care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri2.438.657 RON
    P25 69.065 RONMediană 203.695 RONP75 532.894 RON

    Peste 92% dintre firmele comparabile

  • Profit net60.653 RON
    P25 -507 RONMediană 14.911 RONP75 107.523 RON

    Peste 68% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați5
    P25 1Mediană 2P75 4

    Peste 83% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat487.731 RON
    P25 65.269 RONMediană 110.000 RONP75 212.403 RON

    Peste 94% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
2025
Cifră de afaceri478.998 RON443.110 RON191.528 RON285.717 RON220.084 RON311.425 RON376.297 RON689.557 RON858.149 RON1.480.790 RON4.700.987 RON3.750.511 RON2.438.657 RON
Profit net60.548 RON-159.554 RON-102.197 RON2.820 RON53.724 RON2.236 RON4.737 RON19.891 RON43.763 RON57.560 RON435.181 RON534.279 RON60.653 RON
Total active549.291 RON195.335 RON194.501 RON218.238 RON309.458 RON484.378 RON439.133 RON481.766 RON695.911 RON897.267 RON1.265.797 RON2.951.383 RON2.586.787 RON
Active imobilizate———3.366 RON145.051 RON257.286 RON233.344 RON289.577 RON243.083 RON302.473 RON269.915 RON7.814 RON18.358 RON
Active circulante549.291 RON195.335 RON194.501 RON214.872 RON164.407 RON227.092 RON205.789 RON192.189 RON452.828 RON594.794 RON995.882 RON2.943.569 RON2.568.429 RON
Capitaluri proprii60.748 RON-98.806 RON-201.004 RON-198.184 RON75.340 RON77.576 RON82.313 RON102.204 RON145.967 RON203.528 RON567.384 RON754.291 RON234.194 RON
Datorii totale268.442 RON292.259 RON395.505 RON416.422 RON234.118 RON406.802 RON356.820 RON379.562 RON465.910 RON673.679 RON559.643 RON2.003.543 RON2.300.357 RON
Număr mediu salariați7411221111235