Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31263600
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
24.000 RON
Profit net
23.198 RON
Capitaluri proprii
163.129 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 69.147 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 89.000 RON | 0 RON | 104.700 RON | — | 21.448 RON | 60.064 RON | 55.716 RON | 37.166 RON | 13.215 RON | 48.784 RON | 271.423 RON | 2.791 RON | 24.000 RON |
| Profit net | 82.057 RON | -7.823 RON | 94.382 RON | -85.146 RON | -61.369 RON | 6.998 RON | 24.817 RON | 29.821 RON | 259 RON | 39.529 RON | 221.975 RON | -37.154 RON | 23.198 RON |
| Total active | 89.199 RON | 79.991 RON | 179.954 RON | 93.155 RON |
Comparație cu 441 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 34.354 RON |
| 56.359 RON |
| 76.655 RON |
| 100.850 RON |
| 72.657 RON |
| 112.924 RON |
| 371.603 RON |
| 303.611 RON |
| 327.208 RON |
| Active imobilizate | 136 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 158 RON | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 89.063 RON | 79.991 RON | 179.954 RON | 93.155 RON | 34.354 RON | 56.359 RON | 76.655 RON | 100.850 RON | 72.657 RON | 112.766 RON | 371.603 RON | 303.611 RON | 327.208 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 82.257 RON | 74.434 RON | 168.816 RON | -84.946 RON | -146.315 RON | -139.317 RON | -114.500 RON | -84.679 RON | -84.420 RON | -44.891 RON | 177.084 RON | 139.931 RON | 163.129 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.942 RON | 5.557 RON | 11.138 RON | 178.223 RON | 180.696 RON | 195.717 RON | 191.183 RON | 185.529 RON | 157.077 RON | 157.815 RON | 194.519 RON | 163.680 RON | 164.079 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | — |
|---|