Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 7 feb. 2017 și 3 ian. 2022.
Servicii de paza si protectie
Servicii de paza si protectie
Servicii de paza si protectie
Servicii de paza si protectie
Servicii de paza si protectie
Servicii de paza si protectie
Servicii de paza si protectie
Servicii de paza si protectie
Servicii de paza si protectie
Achizitie servicii de protectie si paza cu agenti de securitate
serviciu de paza
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31293989
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-27.
Cifră de afaceri
688.176 RON
Profit net
117.009 RON
Capitaluri proprii
117.249 RON
Număr mediu salariați
11
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 774.656 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.250 RON | 33.884 RON | 144.612 RON | 71.123 RON | 88.136 RON | 235.312 RON | 465.349 RON | 563.251 RON | 543.048 RON | 521.096 RON | 622.740 RON | 688.176 RON |
| Profit net | -1.016 RON | 14.340 RON | 38.876 RON | 10.189 RON | 13.037 RON | 3.721 RON | 80.006 RON | 104.836 RON | 158.959 RON | 113.096 RON | 129.822 RON | 117.009 RON |
| Total active | 284 RON | 17.879 RON | 54.160 RON | 66.351 RON | 20.259 RON | 49.204 RON | 186.503 RON | 366.306 RON |
Comparație cu 56 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2024.
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 221.927 RON |
| 154.736 RON |
| 212.501 RON |
| 192.040 RON |
| Active imobilizate | 114 RON | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 170 RON | 17.879 RON | 54.160 RON | 66.351 RON | 20.259 RON | 49.204 RON | 186.503 RON | 366.306 RON | 221.927 RON | 154.736 RON | 212.501 RON | 192.040 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -816 RON | 13.524 RON | 52.400 RON | 62.588 RON | 13.277 RON | 16.998 RON | 97.005 RON | 201.840 RON | 159.199 RON | 113.336 RON | 130.062 RON | 117.249 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.100 RON | 4.355 RON | 1.760 RON | 3.763 RON | 6.982 RON | 32.206 RON | 89.498 RON | 164.466 RON | 62.728 RON | 41.400 RON | 82.439 RON | 74.791 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 3 | 5 | 1 | 2 | 7 | 12 | 13 | 11 | 10 | 10 | 11 |
|---|