Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31344420
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-29.
Cifră de afaceri
1.990.852 RON
Profit net
293.529 RON
Capitaluri proprii
293.769 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.359.191 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 94.746 RON | 8.130 RON | 6.130 RON | 278.030 RON | 341.082 RON | 415.391 RON | 421.493 RON | 349.487 RON | 1.330.447 RON | 1.336.297 RON | 2.486.418 RON | 2.411.027 RON | 1.990.852 RON |
| Profit net | 3.549 RON | -1.767 RON | 5.631 RON | 132.030 RON | 20.138 RON | 66.605 RON | 57.644 RON | 4.461 RON | 517.591 RON | -154.870 RON | 657.749 RON | 630.666 RON | 293.529 RON |
| Total active | 24.527 RON | 29.092 RON | 74.136 RON | 201.897 RON |
Comparație cu 1338 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 507.957 RON |
| 463.866 RON |
| 517.544 RON |
| 649.766 RON |
| 1.077.912 RON |
| 976.942 RON |
| 1.644.444 RON |
| 1.384.388 RON |
| 1.165.618 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 5.890 RON | 3.723 RON | 1.556 RON | 335.651 RON | 333.767 RON | 3.492 RON |
|---|
| Active circulante | 24.527 RON | 29.092 RON | 74.136 RON | 201.897 RON | 507.957 RON | 463.866 RON | 517.544 RON | 643.876 RON | 1.074.189 RON | 975.386 RON | 1.308.793 RON | 1.050.621 RON | 1.162.126 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.749 RON | 1.982 RON | 7.612 RON | 139.642 RON | 140.169 RON | 206.774 RON | 264.419 RON | 268.879 RON | 518.049 RON | 270.144 RON | 927.893 RON | 1.137.906 RON | 293.769 RON |
|---|
| Datorii totale | 20.778 RON | 27.110 RON | 66.524 RON | 62.255 RON | 367.788 RON | 257.092 RON | 253.125 RON | 380.887 RON | 559.863 RON | 706.798 RON | 716.551 RON | 246.482 RON | 871.849 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|---|