Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31354717
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DJURIC SRDJAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.354.518 RON
Profit net
449.943 RON
Capitaluri proprii
450.183 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 1.751.072 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 397.876 RON | 703.363 RON | 940.360 RON | 833.516 RON | 1.014.220 RON | 568.637 RON | 1.998.085 RON | 1.554.037 RON | 1.463.559 RON | 1.354.518 RON |
| Profit net | 207.395 RON | -55.410 RON | 84.928 RON | 21.720 RON | 279.373 RON | -123.804 RON | 1.106.614 RON | 766.135 RON | 1.077.048 RON | 449.943 RON |
| Total active | 210.514 RON | 470.767 RON | 922.638 RON | 285.000 RON | 621.175 RON | 457.411 RON | 1.527.480 RON | 2.326.464 RON | 3.283.654 RON | 793.251 RON |
| Active imobilizate |
Comparație cu 1493 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2022.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 549 RON |
| 549 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 209.965 RON | 470.218 RON | 922.638 RON | 285.000 RON | 621.175 RON | 457.411 RON | 1.527.480 RON | 2.326.464 RON | 3.283.654 RON | 793.251 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 207.595 RON | 152.185 RON | 237.113 RON | 258.833 RON | 538.206 RON | 414.402 RON | 1.252.709 RON | 2.018.844 RON | 2.329.757 RON | 450.183 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.919 RON | 318.582 RON | 685.525 RON | 26.167 RON | 82.969 RON | 43.009 RON | 274.771 RON | 307.620 RON | 953.897 RON | 343.068 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 7 | 7 | 8 | 8 | 7 | 7 | 7 | 5 | 4 | 4 |
|---|