Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 10 apr. 2017 și 24 nov. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 43 atribuiri.
SERVICII DE INTRETINERE, CURATENIE SI IGIENIZARE
SERVICII DE INTRETINERE SI CURATENIE
SERVICII DE INTRETINERE, CURATENIE SI IGIENIZARE
SERVICII DE INTRETINERE SI CURATENIE
SERVICII DE INTRETINERE, CURATENIE SI IGIENIZARE
SERVICII DE INTRETINERE SI CURATENIE
SERVICII DE INTRETINERE SI CURATENIE
SERVICII DE INTRETINERE SI CURATENIE
SERVICII DE INTRETINERE, CURATENIE SI IGIENIZARE
SERVICII DE INTRETINERE SI CURATENIE
SERVICII DE INTRETINERE, CURATENIE SI IGIENIZARE
SERVICII DE INTRETINERE SI CURATENIE
SERVICII DE INTRETINERE, CURATENIE SI IGIENIZARE
SERVICII DE INTRETINERE SI CURATENIE
SERVICII DE INTRETINERE, CURATENIE SI IGIENIZARE
SERVICII DE INTRETINERE SI CURATENIE
SERVICII DE INTRETINERE SI CURATENIE
SERVICII DE INTRETINERE SI CURATENIE SEDII
Achizitii servicii de curatenie
SERVICII DE INTRETINERE SI CURATENIE
SERVICII DE INTRETINERE SI CURATENIE
SERVICII DE INTRETINERE SI CURATENIE
Servicii de curatenie sediu birouri
SERVICII DE INTRETINERE SI CURATENIE
SERVICII DE INTRETINERE SI CURATENIE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31360026
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: RADOVICI MARCEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
93.363 RON
Profit net
35.011 RON
Capitaluri proprii
88.329 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 216.869 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 38.950 RON | 138.869 RON | 109.627 RON | 13.276 RON | 48.770 RON | 172.920 RON | 232.283 RON | 223.031 RON | 229.287 RON | 247.484 RON | 202.876 RON | 145.459 RON | 93.363 RON |
| Profit net | 9.936 RON | 65.682 RON | 58.693 RON | 5.001 RON | 17.028 RON | 43.547 RON | 104.986 RON | 89.113 RON | 97.339 RON | 71.012 RON | 44.527 RON | 64.138 RON | 35.011 RON |
| Total active | 20.786 RON | 91.019 RON | 143.371 RON | 139.513 RON | 161.201 RON |
Comparație cu 95 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 214.237 RON |
| 323.778 RON |
| 410.710 RON |
| 127.414 RON |
| 93.247 RON |
| 129.722 RON |
| 183.089 RON |
| 230.812 RON |
| Active imobilizate | 161 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 20.625 RON | 91.019 RON | 143.371 RON | 139.513 RON | 161.201 RON | 214.237 RON | 323.778 RON | 410.710 RON | 127.414 RON | 93.247 RON | 129.722 RON | 183.089 RON | 230.812 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 10.136 RON | 75.818 RON | 134.511 RON | 139.512 RON | 156.541 RON | 200.088 RON | 309.575 RON | 398.688 RON | 114.397 RON | 71.252 RON | 115.779 RON | 179.917 RON | 88.329 RON |
|---|
| Datorii totale | 10.650 RON | 15.201 RON | 8.860 RON | 1 RON | 4.660 RON | 14.149 RON | 14.203 RON | 12.022 RON | 13.017 RON | 21.995 RON | 13.943 RON | 3.172 RON | 142.483 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 7 | 5 | 1 | 2 | 7 | 7 | 5 | 6 | 7 | 4 | 2 | 2 |
|---|