Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 7 iun. 2017 și 26 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 104 atribuiri.
Pachet produse intretinere
Pachet produse de intretinere si reparatii
Pachet produse intretinere
Pachet produse intretinere
Pachet materiale intretinere, reparații, gospodarire comuna
Pachet produse de curetenie si intretinere
Pachet produse de curetenie si intretinere
Pachet produse intretinere
Pachet produse intretinere
Pachet produse intretinere
Pachet produse de curatenie si intretinere
Pachet produse intretinere
MATERIALE INTRETINERE SI GOSPODARIRE COMUNALA
Pachet revizie auto
Materiale intretinere / infrumusetare comuna
Pachet Produse de curatenie
Pachet materiale intretinere si gospodarire comuna
Pachet produse de curatenie
calorifer ulei
Pachet produse de curătenie si intretinere
Pachet produse de curetenie si intretinere
Pachet materiale intretinere si gospodarire comuna
Pachet obiecte sanitare
Pachet materiale intretinere si gospodarire comuna
Pachet intretinere
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31368356
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.379.414 RON
Profit net
168.242 RON
Capitaluri proprii
558.013 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.242.638 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 103.379 RON | 212.910 RON | 190.985 RON | 200.199 RON | 212.277 RON | 247.396 RON | 342.563 RON | 428.099 RON | 706.795 RON | 887.935 RON | 1.064.205 RON | 1.005.542 RON | 1.379.414 RON |
| Profit net | 12.826 RON | 31.449 RON | 27.864 RON | 24.516 RON | 21.070 RON | 22.987 RON | 42.517 RON | 40.543 RON | 158.738 RON | 183.134 RON | 161.771 RON | 108.113 RON | 168.242 RON |
| Total active | 63.913 RON | 100.823 RON | 135.802 RON | 155.416 RON | 209.189 RON |
Comparație cu 526 firme din județul Olt care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 243.747 RON |
| 293.714 RON |
| 498.796 RON |
| 691.543 RON |
| 851.823 RON |
| 784.189 RON |
| 896.962 RON |
| 1.046.630 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 29.412 RON | 39.128 RON | 35.615 RON | 37.398 RON |
|---|
| Active circulante | 63.913 RON | 100.823 RON | 135.802 RON | 155.416 RON | 209.189 RON | 243.747 RON | 293.714 RON | 498.796 RON | 691.543 RON | 822.411 RON | 745.061 RON | 861.347 RON | 1.009.232 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 51.081 RON | 82.531 RON | 110.395 RON | 107.048 RON | 128.116 RON | 151.103 RON | 172.549 RON | 213.092 RON | 331.287 RON | 355.683 RON | 446.167 RON | 473.321 RON | 558.013 RON |
|---|
| Datorii totale | 12.832 RON | 18.292 RON | 25.407 RON | 48.368 RON | 81.073 RON | 92.644 RON | 121.165 RON | 285.704 RON | 360.256 RON | 496.140 RON | 338.022 RON | 423.641 RON | 488.617 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
|---|