Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31371076
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GIDOFALVI LEVENTE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
530.929 RON
Profit net
13.066 RON
Capitaluri proprii
256.458 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 417.018 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 52.140 RON | 71.840 RON | 140.787 RON | 144.043 RON | 117.665 RON | 100.550 RON | 98.519 RON | 284.276 RON | 298.003 RON | 322.805 RON | 530.929 RON |
| Profit net | -7.421 RON | 3.631 RON | 13.294 RON | 93.676 RON | 7.352 RON | 30.196 RON | 39.859 RON | -170.574 RON | 147.382 RON | 117.221 RON | 54.107 RON | 13.066 RON |
| Total active | 1.505 RON | 22.057 RON | 24.467 RON | 112.459 RON | 118.522 RON | 157.652 RON | 211.598 RON | 51.358 RON |
Comparație cu 68 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 38), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 169.751 RON |
| 258.811 RON |
| 278.452 RON |
| 356.393 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 20.423 RON |
|---|
| Active circulante | 1.505 RON | 22.057 RON | 24.467 RON | 112.459 RON | 118.522 RON | 157.652 RON | 211.598 RON | 51.358 RON | 169.751 RON | 258.811 RON | 278.452 RON | 335.970 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -7.221 RON | -1.540 RON | 11.754 RON | 105.430 RON | 112.982 RON | 143.178 RON | 183.038 RON | 12.464 RON | 159.846 RON | 254.367 RON | 243.256 RON | 256.458 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.726 RON | 23.597 RON | 8.163 RON | 2.479 RON | 5.540 RON | 14.474 RON | 28.560 RON | 38.794 RON | 9.905 RON | 4.444 RON | 35.196 RON | 100.188 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
|---|