Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 7 oct. 2016 și 12 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 27 atribuiri.
REPARATII ACCES
SERVICIU DE MANTENENTA USI BATANTE
MOBILIER SCOLAR
Servicii de mentenanta poarta acces
39130000-2 Mobilier de birou (Rev.2)
Achizitie Usi din PVC
MOBILIER BIROU
DULAP SCOLAR DEPOZITARE
MOBILIER GRADINITA
MOBILIER GRADINITA
Masa scolara
MOBILIR ELEVI
Jaluzele verticale
MOBILIER CU RAFTURI DESCHISE
MOBILIER DE BIROU
PACHET MOBILIER GRADINITA
SET MOBILIER GRADINITA
CATEDRA SCOLARA
BANCI SCOLARE
Mobilier medical
Pachet mobilier medical
Servicii de reparare si intretinere a mobilierului
DIVERSE SERVICII DE INTRETINERE SI DE REPARARE
NOPTIERA MEDICALA
PACHET MOBILIER MEDICAL
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 30 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31373921
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
274.459 RON
Profit net
39.259 RON
Capitaluri proprii
39.459 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 235.555 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 19.747 RON | 31.002 RON | 17.000 RON | 35.792 RON | 36.689 RON | 95.894 RON | 54.793 RON | 56.948 RON | 139.572 RON | 140.003 RON | 77.635 RON | 295.730 RON | 274.459 RON |
| Profit net | 4.757 RON | 3.014 RON | 1.650 RON | 12.762 RON | 10.058 RON | 36.341 RON | 15.118 RON | 22.262 RON | 28.835 RON | 4.399 RON | -57.298 RON | -12.821 RON | 39.259 RON |
| Total active | 6.419 RON | 12.466 RON | 10.047 RON | 26.245 RON | 34.908 RON |
Comparație cu 556 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 66.344 RON |
| 84.496 RON |
| 110.200 RON |
| 120.251 RON |
| 103.285 RON |
| 100.815 RON |
| 82.129 RON |
| 126.725 RON |
| Active imobilizate | 143 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 6.276 RON | 12.466 RON | 10.047 RON | 26.245 RON | 34.908 RON | 66.344 RON | 84.496 RON | 110.200 RON | 120.251 RON | 103.285 RON | 100.815 RON | 82.129 RON | 126.725 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 4.957 RON | 7.971 RON | 9.621 RON | 22.383 RON | 32.441 RON | 68.782 RON | 83.900 RON | 106.162 RON | 106.122 RON | 79.521 RON | 22.224 RON | 9.403 RON | 39.459 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.462 RON | 4.495 RON | 426 RON | 3.862 RON | 2.467 RON | -2.438 RON | 596 RON | 4.038 RON | 14.129 RON | 23.764 RON | 78.591 RON | 72.726 RON | 87.266 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — |
|---|