Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 26 mai 2025 și 11 mai 2026.
PIESE SI REPARATII AUTO
PIESE SI REPARATII AUTO
Anvelope
PIESE SI REPARATII AUTO
PIESE SI REPARATII AUTO
PIESE SI REPARATII AUTO
PIESE SI REPARATII AUTO
PIESE SI REPARATII AUTO
Piese si reparatii microbuz
Piese de schimb
PIESE SI REPARATII AUTO
PIESE SI REPARATII AUTO
PIESE DE SCHIMB
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31455410
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ANTAL ELŐD
Prin: ANTAL ELŐD
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
624.023 RON
Profit net
9.806 RON
Capitaluri proprii
37.086 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 634.733 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 119.495 RON | 213.489 RON | 302.775 RON | 290.872 RON | 375.393 RON | 381.179 RON | 280.176 RON | 336.045 RON | 357.257 RON | 533.699 RON | 543.312 RON | 602.670 RON | 624.023 RON |
| Profit net | 19.143 RON | 19.236 RON | 28.503 RON | 15.883 RON | 24.900 RON | 10.973 RON | 2.599 RON | 1.636 RON | -26.735 RON | -14.193 RON | 6.549 RON | 26.630 RON | 9.806 RON |
| Total active | 67.586 RON | 106.963 RON | 143.028 RON | 125.511 RON | 136.236 RON |
Comparație cu 155 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 45), pentru anul 2025.
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 99.637 RON |
| 115.796 RON |
| 97.938 RON |
| 231.411 RON |
| 238.047 RON |
| 251.327 RON |
| 215.273 RON |
| 213.899 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 96.714 RON | 72.409 RON | 45.395 RON | 43.331 RON | 52.699 RON |
|---|
| Active circulante | 67.586 RON | 106.963 RON | 143.028 RON | 125.511 RON | 136.236 RON | 99.637 RON | 115.796 RON | 97.938 RON | 134.697 RON | 165.638 RON | 205.932 RON | 171.942 RON | 161.200 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 19.343 RON | 38.579 RON | 38.579 RON | 38.579 RON | 46.633 RON | 46.633 RON | 49.232 RON | 35.118 RON | 8.383 RON | -5.809 RON | 740 RON | 27.280 RON | 37.086 RON |
|---|
| Datorii totale | 48.243 RON | 68.384 RON | 104.449 RON | 86.932 RON | 89.603 RON | 53.004 RON | 66.564 RON | 62.820 RON | 223.028 RON | 243.856 RON | 250.587 RON | 187.993 RON | 176.813 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
|---|