Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 7 sept. 2016 și 18 nov. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 30 atribuiri.
Servicii de deszapezire si material antiderapant pentru sezonul rece 2025-2026
SERVICII INCHIRIERE UTILAJE GRELE CU SOFER
Servicii inchiriere utilaje grele cu sofer
Servicii de deszapezire si material antiderapant pentru sezonul rece 2023-2024
Servicii de defrisare
Servicii inchiriere utilaje grele cu sofer
Servicii de deszapezire si material antiderapant pentru sezonul rece 2022-2023
Servicii privind inchiriere utilaj cu sofer , pentru UAT DRAGODANA
Servicii deszapezite si material pentru sezonul rece 2021-2022
Servicii inchiriere Utilaje grele cu sofer, pentru UAT DRAGODANA
Servicii de deszapezire si material antiderapant pentru comuna Dragodana Sezon rece anul -2020-2021
Inchiriere vehicul industrial / utilaj cu sofer pentru comuna Dragodana
Servicii de deszapezire si material antiderapant pentru comuna Dragodana , D-ta -2019-2020
Servicii inchiriere buldoexcavator cu sofer
Servicii de deszapezire, pentru Comuna Dragodana
Inchiriere vehicul industrial cu sofer
Material antiderapant - nisip pentru comuna Dragodana
Servicii de deszapezire
Inchiriere de vehicule industriale cu sofer
Amenajare a terenului
Deszapezire in Comuna Dragodana,Judetul Dambovita
[70] Decopertare a solului
Drenare a solului
Decopertare a stratului vegetal
Indepartare moloz
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31462859
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STAN FLORIN VALENTIN
Prin: STAN FLORIN VALENTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
316.232 RON
Profit net
159.670 RON
Capitaluri proprii
92.580 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 255.057 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 218.970 RON | 103.100 RON | 122.335 RON | 106.245 RON | 187.030 RON | 212.020 RON | 186.043 RON | 190.146 RON | 108.712 RON | 193.871 RON | 307.771 RON | 176.049 RON | 316.232 RON |
| Profit net | 129.174 RON | 35.054 RON | 47.770 RON | 15.329 RON | 51.073 RON | 45.049 RON | 16.397 RON | 87.664 RON | 2.481 RON | 117.633 RON | 79.665 RON | 49.295 RON | 159.670 RON |
| Total active | 131.342 RON | 360.113 RON | 357.996 RON | 230.913 RON | 174.547 RON |
Comparație cu 425 firme din județul Dâmboviţa care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 139.559 RON |
| 133.778 RON |
| 231.882 RON |
| 235.038 RON |
| 169.823 RON |
| 246.350 RON |
| 200.460 RON |
| 154.711 RON |
| Active imobilizate | 3.333 RON | 272.706 RON | 196.602 RON | 120.498 RON | 44.394 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 128.009 RON | 87.407 RON | 161.394 RON | 110.415 RON | 130.153 RON | 139.559 RON | 133.778 RON | 231.882 RON | 235.038 RON | 169.823 RON | 246.350 RON | 200.460 RON | 154.711 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 129.374 RON | 164.429 RON | 214.783 RON | 130.112 RON | 121.185 RON | 106.234 RON | 122.631 RON | 210.295 RON | 212.776 RON | 150.409 RON | 212.682 RON | 175.020 RON | 92.580 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.968 RON | 8.483 RON | 9.285 RON | 20.146 RON | 25.979 RON | 33.325 RON | 11.147 RON | 21.587 RON | 22.262 RON | 19.414 RON | 33.668 RON | 25.440 RON | 62.131 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|