Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31474586
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PLEŞA MIHAI IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
397.579 RON
Profit net
1.083 RON
Capitaluri proprii
33.105 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 408.240 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 122.631 RON | 157.846 RON | 208.662 RON | 205.233 RON | 217.360 RON | 236.323 RON | 257.832 RON | 286.208 RON | 274.798 RON | 294.958 RON | 371.109 RON | 372.713 RON | 397.579 RON |
| Profit net | 333 RON | -625 RON | -4.699 RON | 8.495 RON | -13.804 RON | 1.074 RON | 17.931 RON | 22.238 RON | 8.162 RON | 8.475 RON | -1.673 RON | -14.384 RON | 1.083 RON |
| Total active | 33.893 RON | 32.045 RON | 51.198 RON | 44.166 RON |
Comparație cu 3321 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 42.189 RON |
| 40.552 RON |
| 64.521 RON |
| 40.826 RON |
| 64.639 RON |
| 116.834 RON |
| 77.533 RON |
| 52.817 RON |
| 58.331 RON |
| Active circulante | 33.893 RON | 32.045 RON | 51.198 RON | 44.166 RON | 42.189 RON | 40.552 RON | 64.521 RON | 40.826 RON | 64.639 RON | 116.834 RON | 77.533 RON | 52.817 RON | 58.331 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 733 RON | 108 RON | -4.591 RON | 3.903 RON | -9.900 RON | -8.826 RON | 9.204 RON | 31.442 RON | 39.603 RON | 48.078 RON | 46.405 RON | 32.022 RON | 33.105 RON |
|---|
| Datorii totale | 33.160 RON | 31.937 RON | 55.789 RON | 40.263 RON | 52.089 RON | 49.378 RON | 55.317 RON | 9.384 RON | 25.036 RON | 68.756 RON | 31.128 RON | 20.795 RON | 25.226 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
|---|