Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 10 nov. 2017 și 10 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 27 atribuiri.
PATURI
Masa sah
Mobilier
Scaun pentru copii tapitat
Masa cabinet chimie 9 buc, Scaun tapitat 24 buc, Catedra 1 buc, Dulap 2 buc, Masa cu chiuvete 1buc
Banca scoala 16 buc, Scaun tapitat 16 buc, Catedra 2 buc, Mobilier castel 1buc, Raft colt 3 buc, Ban
usa dubla alba
Usa lemn
PATURI
Reparatii tribuna stadion de fotbal
usa dubla alba
Mobilier de biblioteca
[09] Biblioraft lemn masiv
Masa din lemn
Banca fara spatar
Banca fara spatar
Masa din lemn
Pat din lemn
Fereastra PVC L 0.58m l 0.58m
Usa PVC L 2.45m l 2.1m
Usa lemn brad cu toc imbracat cu dimensiunile 0.90x2.05
Usa PVC L 2.10m l 0.95m
Usa PVC L 2.05m l 0.85m
Suprastructura interioara pentru autoutilitara
Usa dubla
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31524250
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
102.175 RON
Profit net
7.897 RON
Capitaluri proprii
45.024 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 110.372 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 91.398 RON | 88.405 RON | 219.802 RON | 179.570 RON | 211.978 RON | 207.520 RON | 213.810 RON | 172.470 RON | 190.420 RON | 116.179 RON | 108.680 RON | 22.150 RON | 102.175 RON |
| Profit net | 46.470 RON | 1.260 RON | 2.199 RON | 2.120 RON | 5.397 RON | 4.706 RON | 28.621 RON | 659 RON | -4.887 RON | 98 RON | 165 RON | -23.721 RON | 7.897 RON |
| Total active | 60.718 RON | 61.174 RON | 65.782 RON | 67.346 RON | 80.237 RON |
Comparație cu 152 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 31), pentru anul 2025.
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 74.186 RON |
| 76.723 RON |
| 89.326 RON |
| 73.275 RON |
| 98.877 RON |
| 67.415 RON |
| 50.365 RON |
| 49.549 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 185 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 60.718 RON | 61.174 RON | 65.782 RON | 67.346 RON | 80.052 RON | 74.186 RON | 76.723 RON | 89.326 RON | 73.275 RON | 98.877 RON | 67.415 RON | 50.365 RON | 49.549 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 46.670 RON | 47.930 RON | 50.128 RON | 50.090 RON | 55.487 RON | 60.192 RON | 64.813 RON | 65.473 RON | 60.586 RON | 60.684 RON | 60.849 RON | 37.127 RON | 45.024 RON |
|---|
| Datorii totale | 14.048 RON | 13.244 RON | 15.654 RON | 17.256 RON | 24.750 RON | 13.994 RON | 11.910 RON | 23.853 RON | 12.689 RON | 38.193 RON | 7.266 RON | 13.238 RON | 4.525 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 5 | 7 | 7 | 7 | 6 | 4 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 |
|---|