Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 12 mai 2017 și 29 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 41 atribuiri.
Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Executie lucrari de reparatii HUB SCECS
Lucrari de constructii de imobile colective si de case individuale (Rev.2)
România – Lucrări de construcţii de instituţii şcolare – Proiectare și execuție pentru obiectivul „CONSTRUIRE ȘCOALĂ VERDE CU CLASELE 0-8, CU RH= Spartial+P+1E+2Er, DESFIINTARE CORPURI C1+anexa magazie, C3, C4 si anexa WC, AMENAJARE PEISAGISTICA, UTILITATI, ORGANIZARE DE SANTIER, REALIZARE FOSA SEPTICA, MONTARE PANOURI FOTOVOLTAICE SI SOLARE, REFACERE IMPREJMUIRE”
Lucrari de constructii de institutii scolare (Rev.2)
Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Executie inel anti incendiu
Retele de apa potabila
Retele de apa potabila
Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
ASISTENTA TEHNICA DIN PARTEA PROIECTANTULUI
Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Lucrari de constructii de imobile colective si de case individuale (Rev.2)
Servicii Proiectare
Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Proiectare si execuţie lucrari în cadrul proiectului „ÎMBUNĂTRĂȚIREA CALITĂȚII VIEȚII LOCUITORILOR MUNICIPIULUI ROȘIORII DE VEDE, JUDEȚUL TELEORMAN”, COD SMIS 125606, LOT IV - modernizare si reabilitare strazi municipiul ROSIORII DE VEDE, JUDETUL TELEORMAN – „Vadul Vezii, Lunca Vezii, Libertății, Fundătura Libertății, Călușari, Fundatura I, și II Călușari, Sănătății, Fundătura Sănătății, Ceauș Firica, Văstești, Cirestului, Traian, Gheorghe Doja”
Proiectare si execuţie lucrari în cadrul proiectului „ÎMBUNĂTRĂȚIREA CALITĂȚII VIEȚII LOCUITORILOR MUNICIPIULUI ROȘIORII DE VEDE, JUDEȚUL TELEORMAN”, COD SMIS 125606, LOT I - Modernizare, refacere, recompartimentare corp teatru de vară, corp proiector, împrejmuire existentă, amenajare incintă, împrejmuire, anexe si utilități
Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Proiectare si execuţie lucrari în cadrul proiectului „ÎMBUNĂTRĂȚIREA CALITĂȚII VIEȚII LOCUITORILOR MUNICIPIULUI ROȘIORII DE VEDE, JUDEȚUL TELEORMAN”, COD SMIS 125606, LOT III - construire imobil locuințe colective sociale P+3E, branșamente, utilități
Proiectare si execuţie lucrari în cadrul proiectului „ÎMBUNĂTRĂȚIREA CALITĂȚII VIEȚII LOCUITORILOR MUNICIPIULUI ROȘIORII DE VEDE, JUDEȚUL TELEORMAN”, COD SMIS 125606, LOT II - Construire 2 (două) locuințe cuplate, cu regim de înălțime P+1E, utilități și împrejmuire teren
DALI, audit energetic, expertiza tehnica pentru constructii civile
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/3153920
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-26.
Cifră de afaceri
18.039.490 RON
Profit net
2.677.860 RON
Capitaluri proprii
5.846.542 RON
Număr mediu salariați
11
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 15.877.220 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 0 RON | 32.876 RON | 54.008 RON | 59.718 RON | 230.394 RON | 1.503.877 RON | 1.681.484 RON | 5.234.835 RON | 3.426.189 RON | 2.646.751 RON | 9.038.036 RON | 24.368.081 RON | 11.903.250 RON | 18.039.490 RON |
| Profit net | 2.913 RON | — | 0 RON | -809 RON | -12.826 RON | 8.865 RON | 43.336 RON | 7.233 RON | 613.014 RON | 58.377 RON | 2.314.355 RON | 234.029 RON |
Comparație cu 51 firme din județul București care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2025.
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 40% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 59.319 RON |
| 673.935 RON |
| 3.818.629 RON |
| 136.131 RON |
| 2.677.860 RON |
| Total active | 7.986 RON | 7.986 RON | 7.986 RON | 7.687 RON | 11.847 RON | 6.721 RON | 29.443 RON | 96.102 RON | 1.003.330 RON | 1.467.820 RON | 4.169.808 RON | 4.407.396 RON | 4.621.557 RON | 4.875.094 RON | 19.466.892 RON | 9.427.112 RON | 12.156.409 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 97.559 RON | 118.498 RON | 97.535 RON | 60.101 RON | 192.970 RON | 384.212 RON | 2.556.028 RON | 3.376.704 RON | 3.126.127 RON |
|---|
| Active circulante | 7.986 RON | 7.986 RON | 7.986 RON | 7.687 RON | 11.847 RON | 6.721 RON | 29.443 RON | 96.102 RON | 905.771 RON | 1.349.322 RON | 4.072.273 RON | 4.347.295 RON | 4.428.587 RON | 4.490.882 RON | 16.910.864 RON | 6.050.408 RON | 9.030.282 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 6.445 RON | 6.445 RON | 6.445 RON | 5.646 RON | -7.180 RON | 1.686 RON | 45.022 RON | 52.255 RON | 681.181 RON | 739.557 RON | 3.053.912 RON | 2.697.241 RON | 2.756.560 RON | 3.267.582 RON | 5.340.978 RON | 4.225.639 RON | 5.846.542 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.541 RON | 1.541 RON | 1.541 RON | 2.041 RON | 19.027 RON | 5.035 RON | 12.110 RON | 60.461 RON | 335.022 RON | 741.986 RON | 1.130.209 RON | 1.725.123 RON | 1.876.852 RON | 1.619.803 RON | 12.547.136 RON | 3.851.242 RON | 4.778.138 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | 8 | 10 | 13 | 10 | 11 | 19 | 14 | 11 |
|---|