Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31548187
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: JORS RALUCA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
497.410 RON
Profit net
205.953 RON
Capitaluri proprii
207.106 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 453.695 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 38.767 RON | 118.612 RON | 112.972 RON | 95.986 RON | 106.780 RON | 289.982 RON | 280.094 RON | 299.588 RON | 181.106 RON | 291.601 RON | 210.688 RON | 493.448 RON | 497.410 RON |
| Profit net | 3.763 RON | 20.160 RON | 6.095 RON | 9 RON | 1.773 RON | 143.890 RON | 153.308 RON | 200.183 RON | 112.850 RON | 230.923 RON | 64.410 RON | 60.012 RON | 205.953 RON |
| Total active | 70.904 RON | 133.781 RON | 136.616 RON | 60.922 RON | 119.948 RON |
Comparație cu 288 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 198.667 RON |
| 165.920 RON |
| 249.564 RON |
| 117.574 RON |
| 327.648 RON |
| 93.366 RON |
| 199.625 RON |
| 272.365 RON |
| Active imobilizate | 7.189 RON | 22.945 RON | 26.418 RON | 11.615 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 63.715 RON | 110.836 RON | 110.198 RON | 49.307 RON | 119.948 RON | 198.667 RON | 165.920 RON | 249.564 RON | 117.574 RON | 327.648 RON | 93.366 RON | 199.625 RON | 272.365 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 4.263 RON | 24.423 RON | 30.518 RON | 30.527 RON | 32.300 RON | 144.558 RON | 153.976 RON | 200.901 RON | 113.758 RON | 231.641 RON | 65.227 RON | 61.109 RON | 207.106 RON |
|---|
| Datorii totale | 61.367 RON | 82.002 RON | 81.482 RON | 22.770 RON | 87.648 RON | 54.109 RON | 11.944 RON | 48.663 RON | 3.816 RON | 96.007 RON | 28.139 RON | 138.516 RON | 65.259 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
|---|