Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

VO

VALAREX OIL SRL

Municipiul Satu Mare, Satu Mare
funcțiune Plătitor de TVAProfil nerevendicat
CUI
31554324
Nr. reg.
J30/319/2013
Înființată
23/04/2013
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4671

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Profit net

-14,1 K RON

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4671 — Comerț cu ridicata al autovehiculelor
Formă juridică
SRL
Administrație fiscală
Administrația Județeană a Finanțelor Publice Satu Mare

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2013-05-17

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 23/04/2013

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. CAREIULUI, Bl. C55, Ap. 20, Municipiul Satu Mare, Satu Mare, Romania
Cod poștal
440180
Data înregistrării
23/04/2013

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/31554324

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei VALAREX OIL SRL este 31554324.

VALAREX OIL SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J30/319/2013, din data de 23/04/2013.

VALAREX OIL SRL are sediul social la adresa Str. CAREIULUI, Bl. C55, Ap. 20, Municipiul Satu Mare, Satu Mare, România.

Activitatea principală este CAEN 4671 — Comerț cu ridicata al autovehiculelor.

Da, VALAREX OIL SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2013-05-17.

Da, conform datelor publice ANAF, VALAREX OIL SRL este activă.

În 2019, VALAREX OIL SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.824 RON.

Companii similare

TRAILER SRL
Sat Dorolţ, Comuna Dorolţ
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SILCRIS ENERGY SRL
Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
DENISRENTCAR S.R.L.
Sat Căpleni, Comuna Căpleni
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
DALU MASLEMN S.R.L.
Sat Ruşeni, Comuna Păuleşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
M.R.S. CONCEPT INVEST PLUS S.R.L.
Sat Noroieni, Comuna Lazuri
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
BRS EXPRESS S.R.L.
Sat Cămărzana, Comuna Cămărzana
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
LEY'S GREEN FOREST S.R.L.
Sat Vama, Comuna Vama
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
INNOVO BUILD RENOV SRL
Municipiul Satu Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
TRAILER SRLSat Dorolţ, Comuna DorolţSatu MareComerț cu ridicata al autovehiculelor
SILCRIS ENERGY SRLSat Păuleşti, Comuna PăuleştiSatu MareComerț cu ridicata al autovehiculelor
DENISRENTCAR S.R.L.Sat Căpleni, Comuna CăpleniSatu MareComerț cu ridicata al autovehiculelor
DALU MASLEMN S.R.L.Sat Ruşeni, Comuna PăuleştiSatu MareComerț cu ridicata al autovehiculelor
M.R.S. CONCEPT INVEST PLUS S.R.L.Sat Noroieni, Comuna LazuriSatu MareComerț cu ridicata al autovehiculelor
BRS EXPRESS S.R.L.Sat Cămărzana, Comuna CămărzanaSatu MareComerț cu ridicata al autovehiculelor
LEY'S GREEN FOREST S.R.L.Sat Vama, Comuna VamaSatu MareComerț cu ridicata al autovehiculelor
INNOVO BUILD RENOV SRLMunicipiul Satu MareSatu MareComerț cu ridicata al autovehiculelor

Contact

Str. CAREIULUI, Bl. C55, Ap. 20 · Municipiul Satu Mare, Satu Mare

Situație financiară

Anul 2025

Profit net
-14.072 RON−58%
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
17 mai 2013
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Administrația Județeană a Finanțelor Publice Satu Mare

Verificat ultima dată la 12 oct. 2026

Explorează

  • Firme din Satu Mare
  • Firme cu același domeniu: Comerț cu ridicata al autovehiculelor
  • Reactivat de ANAFla 01.07.2014
  • Plătitor de TVAdin 17.05.2013

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-12.

  • Pierdere netă în 2025
  • Capitaluri proprii negative în 2025 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 676% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.15) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

1.824 RON

-74,8%

Profit net

-14.072 RON

-58,0%

Capitaluri proprii

-427.738 RON

-3,4%

Număr mediu salariați

1

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 15.646 RON

18din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateCritică2/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,15

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,15

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
676,3 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
—
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-19 %
Cifră de afaceri / salariat
—
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201420152016201720182019202020212022202320242025

Comparație cu 478 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2019.

  • Cifră de afaceri1.824 RON
    P25 196.855 RONMediană 908.109 RONP75 2.998.280 RON

    Peste 3% dintre firmele comparabile

  • Profit net23.135 RON
    P25 4.702 RONMediană 49.522 RONP75 160.192 RON

    Peste 38% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați—
    P25 1Mediană 3P75 7

    Peste 0% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat—
    P25 169.152 RONMediană 359.313 RONP75 648.593 RON

    Peste 0% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

Cifră de afaceri183 RON9.793 RON0 RON46.571 RON7.238 RON1.824 RON——————
Profit net-15.015 RON-11.634 RON-20.680 RON-197.716 RON-154.950 RON23.135 RON-13.936 RON-2.662 RON-6.109 RON-7.192 RON-8.907 RON-14.072 RON
Total active5.631 RON14.918 RON57.984 RON334.005 RON136.272 RON119.416 RON73.383 RON73.090 RON73.341 RON76.153 RON74.856 RON74.218 RON
Active imobilizate36 RON0 RON40.422 RON27.743 RON15.065 RON2.386 RON0 RON0 RON————
Active circulante5.595 RON14.918 RON17.562 RON306.262 RON121.207 RON117.030 RON73.383 RON73.090 RON73.341 RON76.153 RON74.856 RON74.218 RON
Capitaluri proprii-14.015 RON-24.649 RON-45.329 RON-243.045 RON-397.995 RON-374.860 RON-388.796 RON-391.458 RON-397.567 RON-404.759 RON-413.666 RON-427.738 RON
Datorii totale19.645 RON39.567 RON103.313 RON577.050 RON534.267 RON494.276 RON462.179 RON464.548 RON470.908 RON480.912 RON488.522 RON501.956 RON
Număr mediu salariați———11———————

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă