Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 25 sept. 2019 și 25 sept. 2019.
lucrari de tamplarie pvc usi si ferestre
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31570486
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IONIŢĂ CONSTANŢA
Prin: IONIŢĂ CONSTANŢA
Prin: IONIŢĂ CONSTANŢA
Prin: IONIŢĂ CONSTANŢA
Prin: IONIŢĂ CONSTANŢA
Prin: IONIŢĂ CONSTANŢA
Prin: IONIŢĂ CONSTANŢA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
61.803 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-209.006 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 4.949 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 331.024 RON | 187.426 RON | 71.688 RON | 85.379 RON | 67.658 RON | 107.489 RON | 94.812 RON | 61.803 RON | — | — | — | — | — |
| Profit net | 114.407 RON | -37.166 RON | -257.161 RON | -10.129 RON | -8.497 RON | -5.330 RON | -6.286 RON | 7.476 RON | -2.268 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Total active | 264.787 RON | 283.294 RON | 120.144 RON | 103.694 RON |
Comparație cu 82 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 22), pentru anul 2020.
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 96.878 RON |
| 95.329 RON |
| 108.218 RON |
| 147.767 RON |
| 145.039 RON |
| 145.039 RON |
| 145.039 RON |
| 145.039 RON |
| 145.039 RON |
| Active circulante | 264.787 RON | 283.294 RON | 120.144 RON | 103.694 RON | 96.878 RON | 95.329 RON | 108.218 RON | 147.767 RON | 145.039 RON | 145.039 RON | 145.039 RON | 145.039 RON | 145.039 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 114.607 RON | 77.441 RON | -183.972 RON | -194.101 RON | -202.598 RON | -207.928 RON | -214.214 RON | -206.738 RON | -209.006 RON | -209.006 RON | -209.006 RON | -209.006 RON | -209.006 RON |
|---|
| Datorii totale | 150.180 RON | 205.853 RON | 304.116 RON | 297.795 RON | 299.476 RON | 303.257 RON | 322.432 RON | 354.505 RON | 354.045 RON | 354.045 RON | 354.045 RON | 354.045 RON | 354.045 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 3 | 2 | — | 3 | — | — | — | — | — | — | — |
|---|