Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31640549
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
807.136 RON
Profit net
2.774 RON
Capitaluri proprii
15.937 RON
Număr mediu salariați
12
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.251.702 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 140.340 RON | 634.846 RON | 384.716 RON | 803.304 RON | 768.806 RON | 508.798 RON | 768.098 RON | 950.442 RON | 1.032.407 RON | 1.322.843 RON | 1.105.825 RON | 807.136 RON |
| Profit net | 202 RON | 520 RON | -1.121 RON | -10.288 RON | 22.251 RON | -13.710 RON | -116.272 RON | 37.631 RON | 13.580 RON | 7.494 RON | -27.236 RON | 2.774 RON |
| Total active | 30.991 RON | 68.779 RON | 145.646 RON | 375.383 RON | 146.107 RON | 90.887 RON | 101.334 RON |
Comparație cu 321 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 216.129 RON |
| 133.676 RON |
| 255.100 RON |
| 63.133 RON |
| 195.803 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.274 RON | 6.120 RON | 5.788 RON |
|---|
| Active circulante | 30.991 RON | 68.779 RON | 145.646 RON | 375.383 RON | 146.107 RON | 90.887 RON | 101.334 RON | 216.129 RON | 133.676 RON | 253.826 RON | 57.013 RON | 190.015 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 402 RON | 922 RON | -198 RON | -10.486 RON | 11.765 RON | -1.507 RON | -224.292 RON | -5.741 RON | 7.840 RON | 32.234 RON | 3.702 RON | 15.937 RON |
|---|
| Datorii totale | 30.589 RON | 67.857 RON | 145.844 RON | 385.869 RON | 134.342 RON | 92.394 RON | 325.626 RON | 221.870 RON | 125.836 RON | 222.866 RON | 59.431 RON | 179.866 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 28 | — | 39 | 19 | 27 | 24 | 25 | 31 | 24 | 12 |
|---|