Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Înrolare în e-Factura
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/31650992
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-12.
Cifră de afaceri
534.653 RON
Profit net
43.875 RON
Capitaluri proprii
44.446 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 801.393 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|
Comparație cu 1396 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 58.206 RON | 102.865 RON | 137.831 RON | 150.338 RON | 248.260 RON | 316.772 RON | 470.723 RON | 351.767 RON | 854.046 RON | 740.968 RON | 725.028 RON | 534.528 RON | 534.653 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 2.608 RON | 6.194 RON | 23.157 RON | 18.948 RON | 46.089 RON | 69.046 RON | 113.427 RON | 69.758 RON | 213.888 RON | 153.004 RON | 164.685 RON | 13.640 RON | 43.875 RON |
| Total active | 13.878 RON | 12.139 RON | 33.359 RON | 31.454 RON | 62.867 RON | 104.319 RON | 141.761 RON | 89.809 RON | 225.676 RON | 192.893 RON | 178.897 RON | 283.133 RON | 152.030 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 288 RON | — | — | — | — | 66.106 RON | 47.337 RON | 28.568 RON | 14.845 RON | 1.924 RON |
| Active circulante | 13.878 RON | 12.139 RON | 33.359 RON | 31.166 RON | 62.867 RON | 104.319 RON | 141.761 RON | 89.809 RON | 159.570 RON | 145.556 RON | 150.329 RON | 268.288 RON | 150.106 RON |
| Capitaluri proprii | 2.808 RON | 9.002 RON | 32.160 RON | 19.189 RON | 46.330 RON | 69.376 RON | 113.803 RON | 70.001 RON | 214.128 RON | 153.254 RON | 164.939 RON | 178.579 RON | 44.446 RON |
| Datorii totale | 11.070 RON | 3.137 RON | 1.199 RON | 12.265 RON | 16.537 RON | 34.943 RON | 27.958 RON | 19.808 RON | 11.548 RON | 39.639 RON | 13.958 RON | 104.554 RON | 107.584 RON |
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |