Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31675067
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-05.
Cifră de afaceri
537.409 RON
Profit net
35.122 RON
Capitaluri proprii
207.411 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 492.854 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 37.578 RON | 72.450 RON | 182.657 RON | 207.575 RON | 131.230 RON | 198.860 RON | 181.450 RON | 237.090 RON | 334.800 RON | 437.935 RON | 490.014 RON | 244.785 RON | 537.409 RON |
| Profit net | -3.929 RON | -19.139 RON | 54.625 RON | 82.523 RON | 1.912 RON | 15.361 RON | -12.052 RON | 28.311 RON | 8.861 RON | -17.763 RON | 142.458 RON | -89.079 RON | 35.122 RON |
| Total active | 15.654 RON | 28.295 RON | 93.012 RON | 122.126 RON |
Comparație cu 74 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 31), pentru anul 2025.
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 109.385 RON |
| 164.985 RON |
| 150.939 RON |
| 191.910 RON |
| 252.628 RON |
| 178.111 RON |
| 337.325 RON |
| 293.478 RON |
| 273.456 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 19.089 RON | 33.173 RON | 25.632 RON | 62.804 RON |
|---|
| Active circulante | 15.654 RON | 28.295 RON | 93.012 RON | 122.126 RON | 109.385 RON | 164.985 RON | 150.939 RON | 191.910 RON | 252.628 RON | 159.022 RON | 304.152 RON | 267.846 RON | 210.652 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -3.729 RON | -22.868 RON | 31.756 RON | 114.279 RON | 106.191 RON | 121.552 RON | 109.501 RON | 137.812 RON | 136.673 RON | 118.910 RON | 261.368 RON | 172.289 RON | 207.411 RON |
|---|
| Datorii totale | 19.383 RON | 51.163 RON | 61.256 RON | 7.847 RON | 3.194 RON | 43.433 RON | 41.438 RON | 54.098 RON | 115.955 RON | 59.201 RON | 75.957 RON | 121.189 RON | 66.045 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 5 | 5 | 4 | 3 | 5 |
|---|