Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 12 oct. 2023 și 23 iun. 2026.
UTILAJ ELECTRIC PENTRU MATURAREA SI SALUBRIZAREA MECANIZATA A SUPRAFETELOR EXTERIOARE
ACHIZIȚIE PATRU VEHICULE ELECTRICE
Autoutilitara Electrica
Maturatoare electrica stradala Pro - S2300
Vehicul electric de transport si agrement Deschis 14 L
UTILITARA ELECTRICA
Autovehicule Electrice
Set Consumabile Maturatoare S2200
Scaune cu rotile cu motor (Rev.2)
Maturatoare Electrica de Strada S2200
Vehicule electrice (Rev.2)
Vehicule electrice (Rev.2)
Autoutilitara Electrica
Autoutilitara Electrica Van
Autoutilitara electrica cargo LVTONG
Autoutilitare Electrice
Minibus electric (Vehicul electric) proiect Traseu de agrement si echip specifice in com Galicea VL
Scaune cu rotile cu motor (Rev.2)
Vehicul electric Evolio X-Car 2 LVTONG S2.DC
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31682021
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-31.
Cifră de afaceri
2.371.913 RON
Profit net
276 RON
Capitaluri proprii
1.847.718 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.295.345 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 5.500 RON | — | — | 28.921 RON | 35.511 RON | 297.745 RON | 254.228 RON | 244.834 RON | 92.625 RON | 2.015.966 RON | 3.603.381 RON | 2.371.913 RON |
| Profit net | -1.900 RON | 2.228 RON | -3.520 RON | -2.350 RON | 27.243 RON | 18.401 RON | 279.713 RON | 106.710 RON | 53.226 RON | 48.590 RON | 654.017 RON | 1.161.870 RON | 276 RON |
| Total active | 1.740 RON | 3.707 RON | 1.150 RON | 1.420 RON | 35.646 RON |
Comparație cu 4654 firme din județul Ilfov care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 57.891 RON |
| 430.373 RON |
| 513.885 RON |
| 551.458 RON |
| 616.913 RON |
| 2.475.472 RON |
| 3.849.974 RON |
| 4.183.563 RON |
| Active imobilizate | 245 RON | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 114.779 RON | 159.371 RON | 163.223 RON |
|---|
| Active circulante | 1.495 RON | 3.707 RON | 1.150 RON | 1.420 RON | 35.646 RON | 57.891 RON | 430.373 RON | 513.885 RON | 551.458 RON | 616.913 RON | 2.360.693 RON | 3.690.603 RON | 4.020.340 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -900 RON | 1.328 RON | -2.192 RON | -4.543 RON | 22.700 RON | 41.102 RON | 320.904 RON | 427.614 RON | 480.840 RON | 529.430 RON | 1.183.447 RON | 2.038.679 RON | 1.847.718 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.640 RON | 2.379 RON | 3.342 RON | 5.963 RON | 12.946 RON | 16.789 RON | 109.469 RON | 86.271 RON | 70.618 RON | 87.483 RON | 1.292.025 RON | 1.811.295 RON | 2.335.845 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 0 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
|---|