Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 11 mai 2017 și 6 mai 2026.
PRESTARI SERVICII DE PAZA SI PROTECTIE UNITATI DE INVATAMANT
PRESTARI SERVICII DE PAZA SI PROTECTIE
PRESTARI SERVICII DE PAZA SI PROTECTIE UNITATI DE INVATAMANT
PRESTARI SERVICII DE PAZA SI PROTECTIE UNITATI DE ÎNVATAMANT
PRESTARI SERVICII DE PAZA SI PROTECTIE
PRESTARI SERVICII DE PAZA SI PROTECTIE
PRESTARI SERVICII DE PAZA SI PROTECTIE
PRESTARI SERVICII DE PAZA SI PROTECTIE
PRESTARI SERVICII DE PAZA SI PROTECTIE
PRESTARI SERVICII DE PAZA SI PROTECTIE
Prestari servicii de paza si protectie
PRESTARI SERVICII DE PAZA SI PROTECTIE
PRESTARI SERVICII DE PAZA SI PROTECTIE
Servicii de paza la Scoala gimnaziala Dosa Daniel Valea Izvoarelor
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31693381
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BODI COLOMAN TIBI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.840.378 RON
Profit net
309.850 RON
Capitaluri proprii
221.246 RON
Număr mediu salariați
21
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.011.374 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 14.959 RON | 29.516 RON | 83.525 RON | 688.801 RON | 889.816 RON | 1.026.135 RON | 903.767 RON | 1.057.129 RON | 1.543.984 RON | 1.652.639 RON | 1.463.210 RON | 1.840.378 RON |
| Profit net | 0 RON | 8.444 RON | 681 RON | 3.356 RON | 21.008 RON | 92.147 RON | 116.238 RON | 218.316 RON | 168.390 RON | 261.988 RON | 479.464 RON | 385.082 RON | 309.850 RON |
| Total active | 200 RON | 11.104 RON | 681 RON | 20.014 RON | 133.028 RON |
Comparație cu 47 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 203.758 RON |
| 296.090 RON |
| 240.259 RON |
| 488.308 RON |
| 768.817 RON |
| 665.019 RON |
| 652.925 RON |
| 903.802 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 6.667 RON | 40.217 RON | 26.216 RON | -3.488 RON | — | — | 7.344 RON | 5.469 RON | 219.010 RON |
|---|
| Active circulante | 200 RON | 11.104 RON | 681 RON | 20.014 RON | 126.361 RON | 163.541 RON | 269.874 RON | 243.747 RON | 488.308 RON | 768.817 RON | 657.675 RON | 647.456 RON | 684.792 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 200 RON | 8.444 RON | 681 RON | 3.356 RON | 21.008 RON | 112.344 RON | 132.450 RON | 172.507 RON | 344.528 RON | 333.016 RON | 479.664 RON | 453.746 RON | 221.246 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 2.660 RON | 0 RON | 16.658 RON | 112.020 RON | 91.414 RON | 163.640 RON | 67.752 RON | 143.780 RON | 435.801 RON | 185.355 RON | 199.179 RON | 682.556 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 2 | 3 | 18 | 23 | 24 | 24 | 26 | 30 | 25 | 20 | 21 |
|---|