Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 16 dec. 2016 și 5 apr. 2017.
Servicii de prevenire a incendiilor
Prestari servicii de securitate si sanatate in munca si situatii de urgenta
Srvicii de securitate si sanatate in munca si situatii de urgenta
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31814335
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
642.657 RON
Profit net
386.289 RON
Capitaluri proprii
83.481 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 844.861 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 112.960 RON | 288.128 RON | 247.077 RON | 373.937 RON | 514.466 RON | 657.684 RON | 725.658 RON | 699.925 RON | 688.171 RON | 675.903 RON | 682.337 RON | 653.493 RON | 642.657 RON |
| Profit net | 94.689 RON | 239.823 RON | 192.527 RON | 314.884 RON | 439.151 RON | 516.275 RON | 523.080 RON | 452.230 RON | 418.942 RON | 327.862 RON | 371.120 RON | 390.869 RON | 386.289 RON |
| Total active | 98.139 RON | 250.705 RON | 243.794 RON | 372.129 RON | 789.764 RON |
Comparație cu 772 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 609.034 RON |
| 737.319 RON |
| 548.312 RON |
| 517.706 RON |
| 529.245 RON |
| 711.453 RON |
| 524.718 RON |
| 429.651 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 247.445 RON | 247.445 RON | 261.473 RON | 256.872 RON | 252.272 RON |
|---|
| Active circulante | 98.139 RON | 250.705 RON | 243.794 RON | 372.129 RON | 789.764 RON | 609.034 RON | 737.319 RON | 548.312 RON | 270.261 RON | 281.800 RON | 449.980 RON | 267.846 RON | 177.379 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 94.889 RON | 240.152 RON | 212.679 RON | 335.563 RON | 484.714 RON | 570.988 RON | 578.069 RON | 507.299 RON | 474.041 RON | 328.203 RON | 419.323 RON | 31.192 RON | 83.481 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.250 RON | 10.553 RON | 31.115 RON | 36.566 RON | 305.050 RON | 38.046 RON | 159.250 RON | 41.013 RON | 43.665 RON | 201.042 RON | 292.130 RON | 493.526 RON | 346.170 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 5 | 5 | 6 | 6 | 5 | 3 | 3 |
|---|