Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31984151
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IVAN SEBASTIAN-FLORIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
797.663 RON
Profit net
470.374 RON
Capitaluri proprii
448.855 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.147.590 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 28.331 RON | 62.243 RON | 29.353 RON | 17.360 RON | 435.174 RON | 1.251.192 RON | 1.044.788 RON | 734.670 RON | 798.642 RON | 753.759 RON | 881.216 RON | 797.663 RON |
| Profit net | -14.719 RON | -5.668 RON | -3.793 RON | -389 RON | 143 RON | 302.798 RON | 668.142 RON | 640.521 RON | 445.205 RON | 517.975 RON | 549.634 RON | 608.547 RON | 470.374 RON |
| Total active | 3.378 RON | 12.563 RON | 26.392 RON | 24.760 RON |
Comparație cu 1810 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2025.
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 26.918 RON |
| 290.667 RON |
| 771.004 RON |
| 1.467.521 RON |
| 1.087.135 RON |
| 1.237.055 RON |
| 1.717.800 RON |
| 1.293.184 RON |
| 486.477 RON |
| Active imobilizate | 649 RON | 0 RON | — | 0 RON | — | — | 4.320 RON | 2.816 RON | 1.204 RON | — | — | 19.475 RON | 32.681 RON |
|---|
| Active circulante | 2.729 RON | 12.563 RON | 26.392 RON | 24.760 RON | 26.918 RON | 290.667 RON | 766.684 RON | 1.464.705 RON | 1.085.931 RON | 1.237.055 RON | 1.717.800 RON | 1.273.709 RON | 453.796 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -14.519 RON | -37.739 RON | -41.532 RON | -41.921 RON | -41.778 RON | 265.236 RON | 630.869 RON | 1.235.546 RON | 1.080.752 RON | 1.146.747 RON | 1.546.381 RON | 608.787 RON | 448.855 RON |
|---|
| Datorii totale | 17.897 RON | 50.302 RON | 67.924 RON | 66.681 RON | 68.696 RON | 25.431 RON | 140.135 RON | 231.975 RON | 6.383 RON | 90.308 RON | 171.419 RON | 684.397 RON | 37.622 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|