Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 4 mar. 2024 și 24 mar. 2025.
Lucrari de constructii de centrale termoelectrice (Rev.2)
Lucrari de constructii de centrale termice (Rev.2)
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32016560
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IFTIME ȘERBAN
Prin: IFTIME ȘERBAN
Prin: IFTIME ȘERBAN
Prin: IFTIME ȘERBAN
Prin: IFTIME ȘERBAN
Prin: IFTIME ȘERBAN
Prin: IFTIME ȘERBAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
550.000 RON
Profit net
158.086 RON
Capitaluri proprii
-1.508.345 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 704.574 RON | 308.466 RON | 236.385.390 RON | 6.189.264 RON | — | 326.523 RON | 513.087 RON | 345.892 RON | 4.045.600 RON | 355.000 RON | 4.218.076 RON | 365.000 RON | 550.000 RON |
| Profit net | 35.193 RON | -276.457 RON | 895.120 RON | -1.440.901 RON | -323.371 RON | -205.743 RON | -220.119 RON | -193.959 RON | 4.564 RON | 1.934 RON | 31.336 RON | 5.973 RON | 158.086 RON |
| Total active | 1.011.772 RON | 26.201.649 RON | 40.031.977 RON |
Comparație cu 295 firme din județul Botoşani care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 13.811.311 RON |
| 11.651.378 RON |
| 227.595 RON |
| 181.562 RON |
| 168.190 RON |
| 2.659.530 RON |
| 3.142.745 RON |
| 748.111 RON |
| 808.000 RON |
| 1.169.951 RON |
| Active imobilizate | — | 5.900 RON | 3.137 RON | 372 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 1.011.772 RON | 26.195.749 RON | 40.028.840 RON | 13.810.939 RON | 11.651.378 RON | 227.595 RON | 181.562 RON | 168.190 RON | 2.659.530 RON | 3.142.745 RON | 748.111 RON | 808.000 RON | 1.169.951 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 55.193 RON | -221.264 RON | 673.856 RON | -767.045 RON | -1.090.417 RON | -1.296.159 RON | -1.516.279 RON | -1.710.237 RON | -1.705.674 RON | -1.703.740 RON | -1.672.404 RON | -1.666.431 RON | -1.508.345 RON |
|---|
| Datorii totale | 956.579 RON | 26.446.096 RON | 39.159.921 RON | 14.578.356 RON | 12.741.795 RON | 1.523.754 RON | 1.697.841 RON | 1.878.427 RON | 4.365.204 RON | 4.846.485 RON | 2.420.515 RON | 2.474.431 RON | 2.678.296 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 10 | 11 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 |
|---|