Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 19 mar. 2020 și 1 iul. 2024.
Lucrari de constructii (Rev.2)
Pachet - Lucrari amenajare loc de joaca pentru copii si reparatii imprejmuire
Contract
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32075095
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DARLAIANI STERE
Prin: DARLAIANI STERE
Prin: DARLAIANI STERE
Prin: DARLAIANI STERE
Prin: DARLAIANI STERE
Prin: DARLAIANI STERE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
7.338.762 RON
Profit net
2.711.609 RON
Capitaluri proprii
4.151.162 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 4.305.902 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | 1.168.890 RON | 2.569.907 RON | 2.436.559 RON | 1.543.112 RON | 7.338.762 RON |
| Profit net | -879 RON | -1.245 RON | -1.140 RON | -1.318 RON | -168 RON | -912 RON | -1.318 RON | -42.037 RON | 34.725 RON | 515.392 RON | 724.028 RON | 214.425 RON | 2.711.609 RON |
| Total active | 1.021 RON | 376 RON | 737 RON | 719 RON |
Comparație cu 25 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 08), pentru anul 2025.
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 826 RON |
| 879 RON |
| 1.301 RON |
| 163.934 RON |
| 818.838 RON |
| 959.813 RON |
| 1.507.797 RON |
| 2.678.105 RON |
| 6.302.586 RON |
| Active imobilizate | 610 RON | — | — | — | — | — | — | — | 301.977 RON | 301.977 RON | 303.786 RON | 473.751 RON | 1.682.434 RON |
|---|
| Active circulante | 411 RON | 376 RON | 737 RON | 719 RON | 826 RON | 879 RON | 1.301 RON | 163.934 RON | 516.861 RON | 657.836 RON | 1.204.011 RON | 2.204.354 RON | 4.620.152 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -679 RON | -1.924 RON | -3.063 RON | -4.381 RON | -4.549 RON | -5.461 RON | -6.779 RON | -48.816 RON | -14.092 RON | 501.300 RON | 1.225.328 RON | 1.439.553 RON | 4.151.162 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.700 RON | 2.300 RON | 3.800 RON | 5.100 RON | 5.375 RON | 6.340 RON | 8.080 RON | 212.750 RON | 832.930 RON | 458.513 RON | 282.469 RON | 1.238.552 RON | 2.151.424 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|