Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

SH

SCHNELL HEAVY LOGISTICS SRL

Sat Luna de Sus Com. Florești, Cluj
Activă Plătitor de TVA e-FacturaProfil nerevendicat
CUI
32137406
Nr. reg.
J2013002592121
Înființată
14 aug. 2013
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Cod CAEN
5231

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

73,3 mil. RON

2025

Profit net

2,1 mil. RON

2025

Angajați

27

2025

Înființată

2013

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
5231
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Administrație fiscală
Administrația Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. Nr. înregistrare3 nov. 2026
    J12/2592/2013→J2013002592121
  2. Nr. TVA26 aug. 2026
    (gol)→RO32137406
  3. Nr. înregistrare26 aug. 2026
    J12/2592/2013→J2013002592121
  4. Localitate26 aug. 2026
    Sat Luna de Sus, Comuna Florești→Sat Luna de Sus Com. Florești
  5. Adresă26 aug. 2026
    Str. LUNA DE SUS, CP 407281, DN1, KM 489, CF 73625→LUNA DE SUS, DN1. KM 489. CF 73625
  6. Plătitor de TVA26 aug. 2026
    false→true
  7. e-Factura26 aug. 2026
    false→true
  8. Formă juridică26 aug. 2026
    SRL→SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
LUNA DE SUS, DN1. KM 489. CF 73625, Sat Luna de Sus Com. Florești, Cluj, Romania
Cod poștal
407281
Data înregistrării
2013-08-14

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/32137406

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei SCHNELL HEAVY LOGISTICS SRL este 32137406, iar codul de TVA este RO32137406.

SCHNELL HEAVY LOGISTICS SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2013002592121, din data de 2013-08-14.

SCHNELL HEAVY LOGISTICS SRL are sediul social la adresa LUNA DE SUS, DN1. KM 489. CF 73625, Sat Luna de Sus Com. Florești, Cluj, România.

Activitatea principală este CAEN 5231 — activitate nespecificată.

Da, SCHNELL HEAVY LOGISTICS SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2013-08-21.

Da, conform datelor publice ANAF, SCHNELL HEAVY LOGISTICS SRL este activă.

În 2025, SCHNELL HEAVY LOGISTICS SRL a raportat o cifră de afaceri de 73.298.669 RON, cu 27 angajați.

Companii similare

AIGLE CONSULT SRL
Sat Popeşti, Comuna Baciu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
NOSTA LOGISTICS S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județ
Vezi profilul
RUBIO FREIGHT S.R.L.
Mun. Cluj-Napoca
Același județ
Vezi profilul
MD INVEST SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județ
Vezi profilul
AMESPEDITION SRL
Sat Floreşti Com. Floreşti
Același județ
Vezi profilul
CDL TRAC SRL
Mun. Câmpia Turzii
Același județ
Vezi profilul
ATLAS WORLD LOGISTICS S.R.L.
Sat Vâlcele Com. Feleacu
Același județ
Vezi profilul
IOANA-EXIM TRUCK OPERATE S.R.L.
Mun. Cluj-Napoca
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
AIGLE CONSULT SRLSat Popeşti, Comuna BaciuClujActivități de intermediere pentru transportul de marfă
NOSTA LOGISTICS S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujActivități de intermediere pentru transportul de marfă
RUBIO FREIGHT S.R.L.Mun. Cluj-NapocaCluj—
MD INVEST SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujActivități de intermediere pentru transportul de marfă
AMESPEDITION SRLSat Floreşti Com. FloreştiCluj—
CDL TRAC SRLMun. Câmpia TurziiCluj—
ATLAS WORLD LOGISTICS S.R.L.Sat Vâlcele Com. FeleacuCluj—
IOANA-EXIM TRUCK OPERATE S.R.L.Mun. Cluj-NapocaCluj—

Contact

LUNA DE SUS, DN1. KM 489. CF 73625 · Sat Luna de Sus Com. Florești, Cluj

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
73.298.669 RON+62%
Profit net
2.072.955 RON+87%
Angajați
27
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
21 aug. 2013
Înrolat e-Factura din
1 aug. 2024
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Administrația Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj

Verificat ultima dată la 3 nov. 2026

Explorează

  • Firme din Cluj
  • Firme din Luna de Sus
  • Firme cu CAEN 5231
  • Plătitor de TVAdin 21.08.2013
  • Înregistrat în RO e-Facturadin 01.08.2024

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-11-03.

  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 92% din active

Cifră de afaceri

73.298.669 RON

61,8%

Profit net

2.072.955 RON

87,0%

Capitaluri proprii

2.121.075 RON

83,2%

Număr mediu salariați

27

50,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 52.735.153 RON

59din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateAcceptabilă14/25
  • CapitalizareSlabă5/25
  • ProfitabilitateAcceptabilă15/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
1,05

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,05

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
92,2 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
2,8 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
7,6 %
Cifră de afaceri / salariat
2.714.766 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201320142015201620172018201920202021202220232024

Comparație cu 230 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 52), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri73.298.669 RON
    P25 44.290 RONMediană 226.390 RONP75 1.706.854 RON

    Peste 99% dintre firmele comparabile

  • Profit net2.072.955 RON
    P25 -1.474 RONMediană 16.247 RONP75 130.328 RON

    Peste 98% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați27
    P25 1Mediană 1P75 2

    Peste 97% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat2.714.766 RON
    P25 106.356 RONMediană 257.639 RONP75 798.075 RON

    Peste 93% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
2025
Cifră de afaceri5.416.914 RON15.495.125 RON11.681.317 RON11.734.619 RON17.711.783 RON16.642.723 RON19.431.704 RON20.092.952 RON19.804.665 RON31.356.582 RON36.509.176 RON45.304.756 RON73.298.669 RON
Profit net-320.080 RON1.762.040 RON711.713 RON278.147 RON1.271.520 RON559.137 RON1.195.832 RON648.411 RON191.679 RON1.176.430 RON968.562 RON1.108.812 RON2.072.955 RON
Total active3.412.186 RON4.622.128 RON3.780.750 RON6.117.846 RON8.381.778 RON9.251.606 RON6.621.711 RON7.118.415 RON9.218.215 RON16.573.069 RON11.050.121 RON13.624.109 RON27.110.623 RON
Active imobilizate1.396.901 RON1.273.044 RON716.576 RON3.071.044 RON3.146.766 RON4.037.731 RON76.125 RON430.920 RON382.202 RON462.996 RON311.218 RON489.830 RON785.155 RON
Active circulante2.015.285 RON3.349.084 RON3.064.174 RON3.046.802 RON5.235.012 RON5.213.875 RON6.545.586 RON6.687.495 RON8.836.013 RON16.110.073 RON10.738.903 RON13.134.279 RON26.325.468 RON
Capitaluri proprii-185.142 RON1.671.170 RON2.382.883 RON398.147 RON1.686.636 RON2.245.773 RON1.243.952 RON696.531 RON885.534 RON2.061.964 RON1.253.587 RON1.157.528 RON2.121.075 RON
Datorii totale3.675.244 RON2.945.573 RON1.397.867 RON5.719.699 RON6.695.142 RON6.883.985 RON5.377.759 RON6.421.884 RON8.332.681 RON14.488.398 RON9.781.784 RON12.453.035 RON24.999.030 RON
Număr mediu salariați29352112131312121212121827