Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32188582
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MANU IOAN
Prin: MANU IOAN
Prin: MANU IOAN
Prin: MANU IOAN
Prin: MANU IOAN
Prin: MANU IOAN
Prin: MANU IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
85.769 RON
Profit net
20.405 RON
Capitaluri proprii
110.789 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 651.648 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 121.409 RON | 914.615 RON | 915.859 RON | 782.535 RON | 956.897 RON | 830.044 RON | 785.546 RON | 846.196 RON | 864.413 RON | 613.932 RON | 665.872 RON | 948.310 RON | 85.769 RON |
| Profit net | -12.080 RON | 268.852 RON | 226.131 RON | 167.840 RON | 227.614 RON | 248.547 RON | 199.362 RON | 278.798 RON | 269.451 RON | 65.290 RON | 62.879 RON | 253.165 RON | 20.405 RON |
| Total active | 20.285 RON | 530.729 RON | 745.232 RON | 1.083.147 RON | 1.173.275 RON |
Comparație cu 43 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 13), pentru anul 2025.
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.244.351 RON |
| 1.549.733 RON |
| 1.589.877 RON |
| 1.498.436 RON |
| 1.003.302 RON |
| 803.334 RON |
| 976.142 RON |
| 980.138 RON |
| Active imobilizate | 601 RON | 240 RON | 44.606 RON | 30.881 RON | 17.156 RON | 3.431 RON | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 19.684 RON | 530.489 RON | 700.626 RON | 1.052.266 RON | 1.156.119 RON | 1.240.920 RON | 1.549.733 RON | 1.589.877 RON | 1.498.436 RON | 1.003.302 RON | 803.334 RON | 976.142 RON | 980.138 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -11.880 RON | 256.972 RON | 483.103 RON | 650.944 RON | 878.557 RON | 1.077.104 RON | 1.274.746 RON | 1.354.182 RON | 1.344.835 RON | 825.674 RON | 453.263 RON | 343.549 RON | 110.789 RON |
|---|
| Datorii totale | 32.165 RON | 273.757 RON | 262.129 RON | 432.203 RON | 294.718 RON | 167.247 RON | 274.987 RON | 235.695 RON | 153.601 RON | 177.628 RON | 350.071 RON | 632.593 RON | 869.349 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 25 | 28 | 30 | 27 | 22 | 21 | 18 | 17 | 17 | 15 | 14 | 12 | 1 |
|---|