Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 25 ian. 2017 și 3 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 194 atribuiri.
Traducere autorizata formular E125
Traduceri autorizate
Traduceri autorizate
Traduceri autorizate
Traduceri autorizate din lb engleza in lb romana
Traduceri autorizate din limba romana in limba engleza
Traduceri autorizate
Traduce autorizata din limba germana
Traduceri autorizate din lb engleza in lb romana
Traduceri autorizate
Traduceri autorizate
Traduceri autorizate
Traduceri autorizate
Traduceri autorizate din limba romana in limba engleza
Traduceri autorizate
Traduceri autorizate
Traduceri autorizate
Traducere autorizata formular E125
Traduceri autorizate
Traduceri autorizate
Traduceri autorizate
Traduceri autorizate
Traduceri autorizate
Traduceri autorizate
Traduceri autorizate
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32218004
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
137.703 RON
Profit net
-7.128 RON
Capitaluri proprii
35.272 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 179.591 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 32.644 RON | 127.670 RON | 117.091 RON | 123.001 RON | 161.993 RON | 97.806 RON | 255.765 RON | 212.904 RON | 146.367 RON | 155.282 RON | 147.753 RON | 134.581 RON | 137.703 RON |
| Profit net | 9.612 RON | 29.985 RON | 21.882 RON | 11.145 RON | 49.339 RON | -11.023 RON | 102.874 RON | 93.796 RON | 27.062 RON | 23.832 RON | 42.401 RON | 2.685 RON | -7.128 RON |
| Total active | 22.727 RON | 62.496 RON | 89.097 RON | 102.158 RON | 157.319 RON |
Comparație cu 162 firme din județul Dâmboviţa care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 144.741 RON |
| 254.897 RON |
| 344.358 RON |
| 373.522 RON |
| 78.108 RON |
| 78.155 RON |
| 81.021 RON |
| 78.481 RON |
| Active circulante | 22.727 RON | 62.496 RON | 89.097 RON | 102.158 RON | 157.319 RON | 144.741 RON | 254.897 RON | 344.358 RON | 373.522 RON | 78.108 RON | 78.155 RON | 81.021 RON | 78.481 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 9.812 RON | 39.798 RON | 61.680 RON | 72.825 RON | 122.164 RON | 111.142 RON | 214.015 RON | 307.811 RON | 334.873 RON | 18.705 RON | 41.105 RON | 42.399 RON | 35.272 RON |
|---|
| Datorii totale | 12.915 RON | 22.698 RON | 27.417 RON | 29.333 RON | 35.155 RON | 33.599 RON | 40.882 RON | 36.547 RON | 38.649 RON | 59.403 RON | 37.050 RON | 38.622 RON | 43.209 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
|---|