Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32222412
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SĂNDULESCU ION
Prin: SĂNDULESCU ION
Prin: SĂNDULESCU ION
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
88.185 RON
Profit net
15.810 RON
Capitaluri proprii
33.633 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 80.426 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 36.356 RON | 84.594 RON | 86.792 RON | 95.768 RON | 93.496 RON | 101.817 RON | 113.250 RON | 56.527 RON | 68.585 RON | 70.359 RON | 78.655 RON | 65.457 RON | 88.185 RON |
| Profit net | 17.623 RON | -11.014 RON | 921 RON | 6.047 RON | 8 RON | 7.417 RON | 27.630 RON | 6.480 RON | 30.812 RON | 23.450 RON | 21.563 RON | 11.132 RON | 15.810 RON |
| Total active | 41.079 RON | 42.734 RON | 53.650 RON | 64.470 RON | 65.324 RON |
Comparație cu 3257 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 62.764 RON |
| 61.376 RON |
| 67.243 RON |
| 89.124 RON |
| 111.189 RON |
| 119.421 RON |
| 85.127 RON |
| 78.693 RON |
| Active circulante | 41.079 RON | 42.734 RON | 53.650 RON | 64.470 RON | 65.324 RON | 62.764 RON | 61.376 RON | 67.243 RON | 89.124 RON | 111.189 RON | 119.421 RON | 85.127 RON | 78.693 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 17.823 RON | 6.809 RON | 7.730 RON | 13.777 RON | 13.785 RON | 21.203 RON | 48.832 RON | 55.312 RON | 86.124 RON | 109.574 RON | 71.137 RON | 82.269 RON | 33.633 RON |
|---|
| Datorii totale | 25.256 RON | 38.725 RON | 50.120 RON | 54.893 RON | 51.539 RON | 41.561 RON | 12.544 RON | 11.931 RON | 3.000 RON | 1.615 RON | 48.284 RON | 2.858 RON | 45.060 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|