Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

VP

VELCONT PRELUCRARI DATE CONTABILE S.R.L.

Municipiul Satu Mare, Satu Mare
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
32243431
Nr. reg.
J30/637/2013
Înființată
13/09/2013
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
6311

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

409 K RON

2024

Profit net

47,3 K RON

2024

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
6311 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 13/09/2013

    Înființarea companiei

  2. 2017-11-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. PARÂNGULUI, Nr. 10, Ap. 2, CP 440031, Municipiul Satu Mare, Satu Mare, Romania
Telefon
0737620291
Cod poștal
440031
Data înregistrării
13/09/2013

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/32243431

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei VELCONT PRELUCRARI DATE CONTABILE S.R.L. este 32243431.

VELCONT PRELUCRARI DATE CONTABILE S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J30/637/2013, din data de 13/09/2013.

VELCONT PRELUCRARI DATE CONTABILE S.R.L. are sediul social la adresa Str. PARÂNGULUI, Nr. 10, Ap. 2, CP 440031, Municipiul Satu Mare, Satu Mare, România.

Activitatea principală este CAEN 6311 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe.

Nu, VELCONT PRELUCRARI DATE CONTABILE S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, VELCONT PRELUCRARI DATE CONTABILE S.R.L. este activă.

În 2024, VELCONT PRELUCRARI DATE CONTABILE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 409.022 RON.

Companii similare

SVENNIS CLOUD SOLUTIONS SRL
Municipiul Satu Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
DUPLEX PREST SRL
Municipiul Satu Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SEAP SRL
Sat Cărăşeu, Comuna Culciu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PLAZA INFO 2013 SRL
Municipiul Satu Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
DUPLEX SERVER PREST S.R.L.
Municipiul Satu Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CLAUS WEB SRL
Municipiul Satu Mare
Același județ
Vezi profilul
ACCOUNTABILITY IN WORK S.R.L.
Sat Valea Vinului, Comuna Valea Vinului
Același județ
Vezi profilul
VALKTECH S.R.L.
Municipiul Satu Mare
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
SVENNIS CLOUD SOLUTIONS SRLMunicipiul Satu MareSatu MarePrelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
DUPLEX PREST SRLMunicipiul Satu MareSatu MarePrelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
SEAP SRLSat Cărăşeu, Comuna CulciuSatu MarePrelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
PLAZA INFO 2013 SRLMunicipiul Satu MareSatu MarePrelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
DUPLEX SERVER PREST S.R.L.Municipiul Satu MareSatu MarePrelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
CLAUS WEB SRLMunicipiul Satu MareSatu MarePrelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
ACCOUNTABILITY IN WORK S.R.L.Sat Valea Vinului, Comuna Valea VinuluiSatu MarePrelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
VALKTECH S.R.L.Municipiul Satu MareSatu MarePrelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

Contact

0737620291

Str. PARÂNGULUI, Nr. 10, Ap. 2, CP 440031 · Municipiul Satu Mare, Satu Mare

Situație financiară

Anul 2024

Cifră de afaceri
409.022 RON−9%
Profit net
47.345 RON−59%
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 nov. 2017

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Satu Mare
  • Firme cu același domeniu: Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).

  • VELCONT ACCOUNTING & TAXES SRLSatu Mare · radiată

    Prin: SUCIU GYORFI NICOLAE

  • VELCONT SRLSatu Mare · radiată

    Prin: SUCIU GYORFI NICOLAE

  • WWW.VELCONT.COM SRLSatu Mare · radiată

    Prin: SUCIU GYORFI NICOLAE

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Ultima situație financiară depusă este pentru 2024

Cifră de afaceri

409.022 RON

-8,9%

Profit net

47.345 RON

-59,0%

Capitaluri proprii

43.501 RON

-80,3%

Număr mediu salariați

4

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 559.571 RON

57din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateAcceptabilă14/25
  • CapitalizareAcceptabilă12/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2024

Lichiditate curentă
1,25

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,25

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
76,2 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
11,6 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
25,9 %
Cifră de afaceri / salariat
—
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201320142015201620172018201920202021202220232024

Comparație cu 59 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 63), pentru anul 2024.

  • Cifră de afaceri409.022 RON
    P25 44.910 RONMediană 185.900 RONP75 393.542 RON

    Peste 81% dintre firmele comparabile

  • Profit net47.345 RON
    P25 6.883 RONMediană 47.914 RONP75 165.802 RON

    Peste 49% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați—
    P25 1Mediană 1P75 2

    Peste 0% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat—
    P25 129.513 RONMediană 216.396 RONP75 338.670 RON

    Peste 0% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

Cifră de afaceri20.700 RON119.765 RON205.736 RON213.232 RON338.735 RON405.359 RON499.103 RON378.814 RON416.322 RON461.988 RON448.849 RON409.022 RON
Profit net19.813 RON54.258 RON6.952 RON6.920 RON51.514 RON31.593 RON116.144 RON90.361 RON254.479 RON137.104 RON115.549 RON47.345 RON
Total active21.415 RON75.029 RON64.821 RON86.730 RON94.991 RON198.904 RON187.075 RON175.093 RON360.900 RON285.557 RON369.844 RON183.040 RON
Active imobilizate717 RON456 RON195 RON25.835 RON14.637 RON36.730 RON28.572 RON20.108 RON16.664 RON32.850 RON27.571 RON8.199 RON
Active circulante20.698 RON74.573 RON64.626 RON60.895 RON80.354 RON162.174 RON158.503 RON154.985 RON344.236 RON252.707 RON342.273 RON174.841 RON
Capitaluri proprii20.013 RON74.281 RON55.027 RON51.321 RON79.807 RON111.400 RON116.956 RON90.631 RON254.749 RON137.375 RON221.042 RON43.501 RON
Datorii totale1.402 RON748 RON9.794 RON35.409 RON15.184 RON87.504 RON70.119 RON84.462 RON106.151 RON148.182 RON148.802 RON139.539 RON
Număr mediu salariați——2346544———

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă